Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsi, első autó, többi...

Friss jogsi, első autó, többi lent?

Figyelt kérdés
Szüleim felajánlották, hogy kapok tőlük egy autót jutalmul, hogy sikeresen megszereztem a jogsit. Tudnátok ajánlani egy-két autót, nem kell semmi komoly, de azért normális autó legyen. A keret, amit a szüleim adnak 18millió forint. Nekem is van egy kis spórolt pénzem, de nem szeretnék hozzáadni.

2019. okt. 1. 17:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
a vacsi csacsi új modell 3 a gyengébbik ami 5 másodperc körül van 0-100 az 12 misi állami kedvezmény nélkül a performance amivel 450 km-ert meg tudsz tenni és 3,6 alatt van 100-on az 21 misi
2019. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
38%
Huh jól megy nálatok😱 18 millió szerintem nálunk az életbe nem volt a számlán. Na de, szerintem mindenképp arra költs hogy a lehető leg környezetbarátabb legyen, ha nekem lenne ennyit autóra, én elektromosan vennék, akármennyire is macerásabb mint a benzines. De ha nem, válassz euro 6 ost alacsony fogyasztással, vannak már olyanok, amik dízelből 2-3 litert esznek, tuti olyanba ruháznék.
2019. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos elektromosat vennék olyat amit futna a pénz.
2019. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
18 millió forint csak azért, mert sikerült letenned a jogsit, és akkor olyat írsz, hogy "nem kell semmi komoly"? Neked nem sül le a bőr a képedről??
2019. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ha azt írtam volna, hogy komoly Kell, akkor nem lenne okom szégyenre, vagy mi?:))
2019. okt. 2. 07:14
 16/30 veterán vas ***** válasza:
100%

Szóval a 300E Ft. értékű jogosítvány megszerzése, egy 18M-t érő autót jelent.

Vagyis 1 a 60-hoz.

Mint tudjuk, ez a mindennapi életben egy teljesen megszokott jutalmazási nagyságrend. :D


Szerinted van olyan madár aki ezt elhiszi?

2019. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Lehet politikus- vagy focistaporonty az illető😃
2019. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 veterán vas ***** válasza:

#17!

Akkor nem "jutalom"-ról szólna a mese. Ugyanis ahol olyan a família, hogy egy 18M.-s autót vesznek a gyereknek, ott még plusz 500 E. nem oszt, nem szoroz kifizetni a jogosítványét.

Mert kihallott már olyat, hogy az én kicsifiam hetekig járjon tanfolyamra, meg vizsgázni! Nehogymá' egy lepusztult ezerhármassal görcsöljön a belvárosba!

Azér' a félmilláért házhoz hozzák a jogosítványt!

2019. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a tisztességesen szerzett nagy vagyonnal és gazdagsággal, csak ez a gusztustalan álszerénység meg proliság eléggé irritáló tud lenni.
2019. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ennyi pénzből inkább egy kisebb lakást vagy garzont vennék, mellé meg egy 1 misis autót, ami első autónak tökéletesen megteszi gyakorolgatni.

Ja, hogy kamu ez kérdés? Akkor nem is szóltam.

2019. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!