Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsi, első autó, többi...

Friss jogsi, első autó, többi lent?

Figyelt kérdés
Szüleim felajánlották, hogy kapok tőlük egy autót jutalmul, hogy sikeresen megszereztem a jogsit. Tudnátok ajánlani egy-két autót, nem kell semmi komoly, de azért normális autó legyen. A keret, amit a szüleim adnak 18millió forint. Nekem is van egy kis spórolt pénzem, de nem szeretnék hozzáadni.

2019. okt. 1. 17:40
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok, családból ezeket ajánlották: volvo s90, audi a5, volvo xc90, mercedes e osztály.

De ami nekem nagyon megtetszett, az a bmw x6

Ezekről vélemény?

2019. okt. 3. 16:24
 22/30 anonim ***** válasza:
nyilván trollkodsz. de őszintén, tudod, mennyi 18 millió forint?? Tudod, mennyit kell azért dolgozni? Nem irigykedem, de hidd el, minden jóérzésű embert kiakaszt ez a kérdés. Egyébként ennyiért olyat vetess magadnak, ami tetszik. Egy új autóval nem lesz bajod, tudod, garancia.. mit kell kérdezgetni, hogy milyet vegyél? Amit csak akarsz. Ennyi.
2019. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi, kinek milyen van/ mit ajánl ebben az ársávban
2019. okt. 4. 19:57
 24/30 anonim válasza:
Minden képpen olyat válassz,aminek tudod fizetni majd az esetleges dolgokat:szervíz,cserék,stb érted mire gondolok.
2019. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Egy új autó garanciális, garanciaidő alatt nem őket terhel minden?
2019. okt. 5. 12:42
 26/30 anonim ***** válasza:
Hát nem egészen. Nyilván ha totálkárosra töröd akkor nem őket terheli a javítás költsége.
2019. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Akkor meg ott a casco.


Nem azért vesz valaki új kocsit szerintem, hogy költsön rá.

2019. okt. 6. 11:40
 28/30 veterán vas ***** válasza:

Kérdező!

Ha úgy gondolod, hogy egy garanciális autónál nem várhatóak kiadások, akkor Te egy végtelenül naiv lélek vagy. A példaként említett 18milliós autó esetében egy kötelező szerviz számla, kb. egy 20 éves "miautónk" árával egyenértékű.

2019. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Tesó.... 18milla?

Abból már házat vennék

Ui: egy falusi cigányfijú,,😅😅

2020. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kiadások amire most lehet nem is gondolsz: Kötelező, új okmányok, műszaki vizsgák, eredetvizsga, váratlan javítások (mert igen, új autónál is előfordulhat bármi), természetesen a benzinköltség, stb.. Szerintem semmiképp ne költsd el az egészet, 10 millióért is olyan autót kapsz amiről a legtöbb ember csak álmodni tud, a maradékot költsd az évek alatt fellépő kiadásokra.
2020. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!