Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor forgalmi vizsgára...

Amikor forgalmi vizsgára mentetek már teljesen jól vezettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már nem hibáztatok a gyakorlás során? Manőverezések mindig sikerültek?

45 órám van, nem mondom hogy marha profi vagyok, de azt gondoltam érdemes lenne lassan megpróbálni egy vizsgát.

Ha arra várok, hogy profin menjek vizsgára, akkor vehetek még vagy ugyanennyi órát. Sokszor érzem, az oktató csak az időt húzza, csak a lóvét hordatja velem.


2019. okt. 3. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.:D A vizsga előtti órában is belenyúlt a kormányba, valahol a gázt is nyomta...és a parkolásokat is elrontottam. Nem mondanám, hogy úgy mentem vizsgára, hogy jól vezettem. Tapasztalatot, rutint úgyis a való életben lehet majd szerezni.
2019. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sokat segített az, hogy a 15. órám után faterral vezettem sokat(vidéken lakok), neki meg egy kb 5,5M hosszú teherautója van. Azzal megtanultam parkolni, onnantól egy kis 4M-es puntóval nem volt ördöngősség, amin vizsgáztam. 3 dologra koncentráltam vizsgán: behajtani tilost ne szopjam be, gyalogosokat figyeljem zebránál, és egy irányú utcába ha vagyok, akkor balra kanyarodásnál balra húzódjak. A többi nekem nem volt nagy cucc. 9-kor volt a vizsgám ha jól emlékszem, a reggeli nagy forgalom lement, és biciklis/gyalogos alig volt a városban, szóval szerencsém is volt. 8 éve volt, talán 10 hibapontig engedték a vezetést, vagy valami hasonlóra emlékszem, 2-t kaptam arra, hogy egy biciklist nem mertem megelőzni lámpa előtt 30m-re kb.
2019. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
90%
Jól vezetni csak a kecskét meg az áramot lehet.
2019. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!