Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány óra vezetés után sikerülh...

Hány óra vezetés után sikerülhet-, sikerült a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Tudom a kötelező óraszám 30.
2019. okt. 3. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 32. Megcsináltam a 30 órát, plusz a vizsga előtti napon még gyakoroltam kicsit. Ez teljesen egyénfüggő, valaki lehet már eleve tudott vezetni és hivatalos órák nélkül is menne, valakinek 120 óra sem elég.
2019. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 40 óra volt, de elsőre sikerült a vizsgám.
2019. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni. Én magam még tanulok. Tudok olyanról aki 30 órával levizsgázott, meg tudok olyanról is, akinek 90 órával az ötödik vizsgája se sikerült.
2019. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint a 35. óra volt nekem a vizsga. Pénteken volt. Előtte vezettem kedden, csütörtökön és a vizsga előtt. Nekem ezek voltak a plusz órák.
2019. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😉 És mennyire tudtatok vezetni amikor elkezdtétek? Én full nulláról indulok sajnos.
2019. okt. 3. 15:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Én full nulláról indultam, a 33. óra volt a vizsga, bár vizsga előtt végig mentünk az útvonalon, ez azért megkönnyítette a dolgokat, mert volt kb 3 hibám, viszont mikor jött a vizsga, már tudtam, hogy mikre figyeljek.


Tesómnak viszont kb 70 óra vezetése volt.

2019. okt. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is nulláról indultam. Nem akartak beültetni előtte autóba, hogy nehogy rosszul rögzüljön valami és ne kavarjon be.

Tesóm vezetett már az előtt, hogy az első órájára ment, és az 57. óra volt neki vizsga.

2019. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyén és szerencse függő. Nekem még sajnos nem sikerült, kétszer buktam, a kötelező 30 után +10 órát vezettem az első vizsga előtt, ott sávváltásnál nem néztem bele a holttérbe és volt ott egy kocsi, oktatóm fogta meg a kormányt(35. perc), a második vizsga előtt pedig még 4 órát vettem, ott nem adtam meg kisutcában egy teherautósnak az elsőbbséget (hozzáteszem eléggé féleérthető eset volt több szempontból is) és azért buktattak meg (30. perc), most pedig veszek még 2 órát a 3. vizsga előtt. Remélem sikerülni fog mostmár.
2019. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Teljesen nulláról indultam, 34. óra volt a vizsga, elsőre átmentem
2019. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nulláról indultam, 43. óra volt a vizsga, elsőre sikerült. A lényeg, hogy ne keseredj el, ha hibázol. Az egész fejben dől el. Rám vizsga előtt azt mondta az oktatóm, hogy lát esélyt, hogy átmegyek, de olyan figyelmetlen tudok lenni, hogy szerinte be fog csúszni valami. Hát nem így lett. Összeszedtem magam és megcsináltam, ennyi az egész. Annyiszor hallottam tőle az ilyen meg olyan tehetséges diákja negyedik vizsgájára keszul. Rájuk bízná az autóját. Engem nem gondolt tehetségesnek, nem is éreztem magam annak, mégis 3 hibavonallal átmentem. Fejben dől el! Meg akartam csinálni, megcsináltam!
2019. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!