Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudjam, hogy még bent...

Honnan tudjam, hogy még bent vagyok-e a harmincas zónába vagy sem, ha elfelejtettem vagy nem jut eszembe?

Figyelt kérdés
Órákon sokszor elfelejtem, de igazából nem merek kimenni az útra, mert félek hogy a főútra megyek ki úgy hogy nem adok elsőbbséget. Legtöbbször rosszul teszem mert még a harmincas zónában vagyok.

#KRESZ #harmincas zóna #harmincas övezet
2019. okt. 4. 16:34
 1/5 dirtboy ***** válasza:

zónát úgy érted hogy egy egyszerű 30as tábla volt vagy pedig zóna tába?

első esetben a következő útkereszteződés oldja. másodikban pedig kell lenni zóna vége táblának.

2019. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el.

Ha mégis elfelejtetted, akkor menj 30-cal a következő zóna vagy zóna vége tábláig.

2019. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na jó, ezt fogalmazd át mert ez így kínai nekem!


Honnan nem mersz kimenni? Miért nem adsz elsőbbséget?


Nem értelek!

2019. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez valóban értelmetlen.

Az érthető, és tanulóknál szinte természetes, hogy nem tudja, hogy 30-as zónában van-e még, vagy mér elhagyta -sok felé kell figyelni, ebből fakadóan is elbizonytalanodik.

A 30-as zónában is kell elsőbbséget adni, nem értem a kapcsolatot a zóna és a "főútra megyek" problémával, vagyis lehet sejtem, de az nem hangzik jól: fogalmad sincs mi történik körülötted.

Tanulóknál ez is előfordul, ezen csak gyakorlásokkal lehet javítani.

2019. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érthetetlen a kérdés!

Akármilyen zónáról hablatyolsz, ha egy mellékútról kifordulsz főútra, akkor elsőbbséget kell adni. Talán attól félsz, hogy 30-nál többel fordulsz? :D

2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!