Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fent van az egyik kocsim...

Fent van az egyik kocsim rendszámmal együtt a szuf. Magyarorszag.hu oldalon, le lehet ezt szedetni?

Figyelt kérdés
A másik kocsimról nincs kép, más kocsijáról sincs, amiket megnéztem. Le lehet ezt szedetni? km óra lefotózva meg fszom. Mi a fene ez? Legalabb szoltak volna, hogy mosassam le. muszakiztatni vittem, nem dicsekedni. bmeg.
2019. okt. 12. 21:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah meg ki van írva a zene amit hallgattam éppa műszerfalon. mama I'm a criminal ... qrva jó :D
2019. okt. 12. 21:24
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Te barlangban laktál az elmúlt két évben?

Ez egy kötelező rendszer, a magyar autópark kifehérítése érdekében. Ha nincs rejtegetnivalód (tekert óra, kenőpénzes műszaki) akkor semmi okod aggodalomra.

2019. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Full koszos az ibis fehér autó. A teteje fekete, az meg konkrétan szürke. Más autójáról miért nincs? Párom kocsijára rákerestem, ott nincsenek képek. Apám kocsijáról sincsenek képek. Meg a zene bmeg... Legalább ezt ki lehetne takarni, nem?
2019. okt. 12. 21:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja minden autó, amit néztem tavaly volt műszakiztatva.
2019. okt. 12. 21:30
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet írni, hogy nő vagyok meg hülye liba, de ez engem zavar. nem elég a km óra állás? minek még kép is. [link] meg az egyik autóról felrakják, a másikról nem? ez mi alapjan megy? hirtelen kisit felbszott.
2019. okt. 12. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
van baj....
2019. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól van, lenyugodtam. Annyit valaki tud, hogy mi alapján kerülnek fel fotók? Ezen az autón egyéni rendszám van, a másik autómon sima. A páromén egyéni, apumén sima. Most találtam egy rokonomét,, azon egyedi van, az is le van fotózva. Mi alapjan megy?
2019. okt. 12. 21:59
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Minden autót lefotóznak. Elvileg eredetvizsga és műszaki vizsga képei is felkerülnek, a km-óra állással együtt is. Inkább az a kérdés, a többi miért nincs fent.

Mint írtam, ha nincs trükközés a kocsival, akkor nem érhet hátrány emiatt.

2019. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ezzel a trágya szarral én nem dicsekednék öcsi.
2019. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8, most nem akarom kiadni a rendszámot, de nincs fent. Semmi trükközés nincs, az tudtam, hogy lefotózzák, na de felrakni? Mindegy, nem zavar, igazából már, csak néztem egy nagyot.



# 9, tessék? azt ne mondd hogy megtaláltad ez alapján a kocsit.

2019. okt. 12. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!