Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fent van az egyik kocsim...

Fent van az egyik kocsim rendszámmal együtt a szuf. Magyarorszag.hu oldalon, le lehet ezt szedetni?

Figyelt kérdés
A másik kocsimról nincs kép, más kocsijáról sincs, amiket megnéztem. Le lehet ezt szedetni? km óra lefotózva meg fszom. Mi a fene ez? Legalabb szoltak volna, hogy mosassam le. muszakiztatni vittem, nem dicsekedni. bmeg.
2019. okt. 12. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Mindig csak a baj van ezekkel a fizetésnap utáni első szombat estékkel. Van píze a magyarnak, vesz belőle okosítót, mer' hónap nincsen meló, azt' olyan lökött kérdéseket ír ki, mint amivel ma este szépen megtelt ez az oldal.

Az említett honlapról egyébként nem lehet eltávolítani a képeket, jó is, hogy ott vannak. Inkább az a baj, hogy a vizsgaállomásokon használt központi fejlesztésű szoftverben akkora a kupleráj, hogy nem kerül fel kép minden autóról. Mivel csak az autóról vannak fenn adatok és képek, a tulajdonosról nem, ezért nem szükséges eltávolítani. Nem állapítható meg a fotókról és a közzétett adatokból, hogy a tiéd az autó, nem fogja senki sem tudni, hogy te hallgattál lakossági tüctücöt a rajolós ótóba', de lemosni már nem volt kedved.

2019. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nyilván éppen egy buliban ülök beszívva... Most néztem meg unalmamba. A fizetés nem tudom hogyan jön ide. Szoktam mosatni rendszeresen, de vidékről jöttünk, mit magyarázkodjak neked? Egyik írta, hogy trágya szar. Ha ennyiből trágya szar, mert koszos épp, akkor kösz. Gondolom neki mindig csili-vili az autója. 2 nap után poros még Budapesten is.
2019. okt. 12. 23:43
 13/16 A kérdező kommentje:
Jah ha felismerte ennyiből, hogy milyen autó, akkor gratulálok. Hadd döntsem el, hogy milyen eszközzel megyek A-ból B-be.
2019. okt. 13. 00:11
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted kit érdekel (rajtad kívül), hogy hogy néz ki az autód, meg hogy mit hallgatsz?!
2019. okt. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mielőtt kiadok egy ingatlant is hívok takarítót. Nem úgy rakom fel a netre, hogy pókhálós meg poros minden. Látom, lejött a lényeg.
2019. okt. 13. 13:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Te így szoktad, de ez nem általános. Ám van egy lényeges különbség a két fotózás között: a műszaki vizsgán eszed ágában sincs bérbeadni vagy eladni az autót, nem is olyan céllal készülnek a képek és nem adod meg hozzá a személyes adataidat. Ezekkel a képekkel csak azt igazolják, hogy a jármű valóban megjelent a műszaki vizsgán, nem csak a forgalmiba írták be az érvényességet és nem a szomszéd tolta oda a saját autóját a te rendszámoddal, mert a tiéd olyan kotvány, hogy sosem kapna műszakit.

Ha pedig a garázsban tartott, csak napos tavaszi hétvégéken használt, esőt és cigarettát sosem látott, mindig csili-vili használt autóról kiderül, hogy vizsgákra valamiért hótt' sárosan, cigarettacsikkel és széttaposott chipsszel teli beltérrel érkezett, az már nem a rendszer hibája, hanem az eladóé.

2019. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!