Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelők/hobbisták!...

Autószerelők/hobbisták! Ezeket (képek lent) ha jó állapotban vennétek, vagy ha motorikusan/futóművileg felújítanátok, mérnétek használni? Jó állapotban ajánlhatóak?

Figyelt kérdés

Az most nem számít, hogy ki megy neki hátulról, ki karcolja meg kulccsal, stb.


Csak a motorikusan/futóművileg rendben levő, ezért ajánlható (ajánlható?) állapot.


2019. okt. 24. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
He?🤔
2019. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


Flickr

1971 Cadillac Fleetwood 75 (a) | Wow, just wow. This is pret… | Flickr


[link]

2019. okt. 24. 16:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Én már nagyon lementem de nem találom a képeket.
2019. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pedig vannak és jön még egy!


[link]

2019. okt. 24. 16:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez számomra is rejtély egyenlőre, de nem gondolnám hogy sokan megengedhetnek maguknak egy klasszikus amcsi verdát.


Mind rendberakni, mind fentartani nem a legegyszerűbb.

2019. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont akkor írtam amikor te is, én továbbra is tartom magam ahhoz hogy nem erőltetném a megszerzését.
2019. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt mondják, ha ezek motorikusan és futóművileg nagyon rendben vannak, vagy szépen restauráltatták őket, akkor hiába öregek, nem igaz az, hogy állandóan lerobbannak valahol. Kisebb-nagyobb hibáik lehet, hogy vannak, de (így hallottam) nem igazán fulladnak le, ha rendben tartják őket.


Szerelők/hobbi autójavítók válaszát várom!

2019. okt. 24. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, de egy kisebb hiba megoldása sem egyszerű ha az alkatrészt Amerikából kell hozzá szerezni.

Maga a technikai része nem bonyolult, de a fenttartása és felújítása valahol az oldtimerezés és a restaurálás között van. Hobbi autónak jó, mindennapi használatra nem tartom megfelelőnek.

2019. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miért erőltetni mégis?


Mert hangulatosak, ez vitán felül áll.


És mert nincs olyan (mai EU/japán) megfelelőjük, melyek hátul ekkora lábtérrel rendelkezések... Ez nagy hiba, de nem lehet mit tenni. Valamivel kisebb lábtér néhány lnál van, de az is kevés, nem ekkora,mint egy factory limousine hátsó lábtere...


Három pedig, hogy igazán szép furgon nincs (talán a belpiacos Toyota Vellfire/Lexus LM kombó, de azok picik).

2019. okt. 24. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyilván hangulatos, stílusos nagy. Ez vitán felül áll.

Talán könnyebb lesz dűlőre jutni ha elmondod egészen pontosan mire gondolsz használat alatt. Boltba járni, munkába, hosszabb távon ingázni, szerszámot belepakolni...?

2019. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!