Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak (legalább valamennyire)...

Vannak (legalább valamennyire) "elegáns" utánfutók (esetleg specifikusan kutyaszállítók), melyeket (talán) nem (vagy nem annyira) ciki egy elegánsabb prémium/luxus autóhoz passzintani?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen nincs, de mocskosul örülnék, ha tévednék, és mutatnátok néhányat.


Nem hiszem, hogy lesznek ilyenek, de a remény hal meg utoljára. :D



2019. okt. 24. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy luxus járgányom és kutya hobbis lennék, nem érdekelne hogy passzol vagy nem a cél eszköz, akkor is azzal szállítanám.
2019. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De milyen már (például) egy Toyota Century, vagy egy S-Osztály mögött egy ilyen tucat fém ketrec valami?... :D


Nem durván vérgáz?


Nem csak versenyekre "így" járni, hanem kb. mindenhova. Akár rokonokhoz, akár kirándulgatni... :)

2019. okt. 24. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz.

Az jobb lenne ha ugyan azt az utánfutót egy 25 éves opellel húznád ? Csinálhatod így is.

Meg aztán az ember lesz..ja hogy ki mint mond, saját magamnak legyen jó és kész, mert autót is magamnak veszek , nem a szomszédnak.

Aminek én keresem meg az árát abba más nem szólhat bele.

2019. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!