Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk-lányok! Az ilyen típusú...

Fiúk-lányok! Az ilyen típusú (példa (fénykép) lent) impressziv méretű autókról mi a véleményetek? Van ennek akkora "becsülete/presztízse", mint egy európai prémium autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 21. 17:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív véleményem van, nem értek hozzá. De számomra ez a keci ronda kategória. Fölhúznám magam egy fára ha kapnék mondjuk csak úgy egy ilyet. Menőzni biztos jól lehet vele bizonyos körökben, csak azt is meg kell találni. Ne a presztízst nézd, meg a becsülést, mert a kocsidtól függetlenül te még lehetsz egy pojáca, és nem fgnak jobban kedvelni. Vagy csak a szemed előtt.

Ha csak simán nagy kcsit akarsz, azok tényleg szépek, ha mondjuk egy Volkswagenről, vagy BMW-ről van szó. Csak ne üss el vele senkit, mert az 100% halál. :D

2019. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Se becsülete se presztizse nincs
2019. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Utolsó, indokold is, ha már így rávágtad.
2019. okt. 21. 19:00
 4/33 A kérdező kommentje:
Első: egy Volkswagent akarsz egy luxusautóhoz hasonlítani? Tényleg szubjektívnek veszem ezek után a véleményedet. :D
2019. okt. 21. 19:02
 5/33 A kérdező kommentje:
Ami ezzel az autóval kapcsolatban szóba jöhet az az egyedisége, mely kiemeli az európai autók közül. A kérdés az, hogy egy nem-európai luxusautó lehet-e Európában (főleg itt és közép-keleten) ugyanolyan értékű, mint egy szintén éppen ugyanolyan luxus Mercedes, vagy BMW?
2019. okt. 21. 19:05
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Igen, úgy gondolom, képes ugyanúgy megtestesíteni a késői kapitalizmus elfajult vágyálmait, mint egy európai luxusautó, sőt, bumfordi méretei alapján ez még egy kicsit messzebbről is mutatja, hogy hol lesz jó helyen a Molotov-koktél, amikor úgy igazán kitör a népharag.
2019. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ma már nincs, mert rengetegféle böhöm testvérmodellje van már.
2019. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Ajjaj, csak kibújt a szög a zsákból. Már megint egy kérdező, akinek van egy saját, erőteljes véleménye, amit próbál mindenkire ráerőltetni, aki nem ért vele egyet. Ezeknek a kérdéseknek sosem látom értelmét. Ha képtelen vagy véleményt változtatni, vagy elgondolkozni, akkor szerintem felesleges is megkérdezni, mert csak konfliktust szül egy esetleges ellenvélemény. Valamint te se fogsz minket meggyőzni, mi sem fogunk téged, akkor meg mi értelme? Illetve akkor ne úgy kérdezd, hogy "mi a véleményetek", ha utána próbálsz beoltani.


Szerintem is csúnya, illetve itthonra nem praktikus, főleg nem Budapestre (itt vannak elsősorban azok az emberek, akik ezt megengedhetik maguknak). Az én szememben egy ilyen autó felesleges rongyrázás, még annyi "presztízst" se látok benne, mint egy 5ös bmw-ben pl. Illetve jó volna definiálni, ki mit ért azalatt, hogy egy autónak mi a presztízse, becsülete, mert itt is félremehet a kommunikáció köztünk, szerintem mindenki picit máshogy gondolkozik erről.

2019. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Már az is mókás, hogy van aki ezekre a bádogszörnyekre képes felizgulni, de az még szebb, hogy ezt tudományosan is képes megindokolni. :)
2019. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

De szúrja a szemeteket egy "bádog-szörny"... Csúnya, randa, értektelen, nem igazán praktikus SUV...


Akkor (hogy ne tűnjön olyan kőbe vésett alapigazságnak a kérdésem/véleményem), megfordítom a kérdést:


Miért taszít egyeseket ennyire egy amerikai szabadidőautó?


Mi az, ami miatt annyira utálni kell?


Jobb lenne helyette egy szintén elég nagy (na jó, sokkal nagyobb) Rolls Pantom, vagy egy kis S Mercedes?


Ha igen, mégis mitől jobbak ezek?


Még drágábbak is! :D


Akkor a drágább (egyik hosszabb, másik rövidebb) kevésbé taszító?


Tényleg nem értem... Őszintén kíváncsi vagyok válaszaitokra! Amennyiben normál hangnemben képes valaki nem értésemre válaszolni.

2019. okt. 21. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!