Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW e34 2,5 tds-motorjával...

IncridibleLibra kérdése:

A BMW e34 2,5 tds-motorjával milyen alkatrészek lehetnek kompatilisek a többi ilyen motorral szerelt szériák közül? (Pl. :e39 tds)

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy veszek egy e34-es 2,5 literes tds bmw-t. Lesz vele munka, már elsőre tudom, de nem második autónak venném, lenne idő javítani. Kapásból adagoló csere lesz szükséges, de nem gond, ha felkészülök több bajra is, ezért lenne jó tudni, hogy milyen autókból származó alkatrészeket rakhatok bele. U.i.: ha vannak tippek, tapasztalatok tipushibákkal kapcsolatban, azt is szívesen olvasnám.

2019. okt. 28. 23:39
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
0%

"ha vannak tippek, tapasztalatok tipushibákkal kapcsolatban, azt is szívesen olvasnám"


Az egesz 2.5tds motor igy ahogy van egy tipushiba....egy igazi betegágy!

Azok mellett a remekül sikerült benzines motorok mellett el nem tudom elkepzelni hogy minek akarod magad megszivatni egy ilyen szarral!?

2019. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Autószerelő tanuló vagyok, van segítségem a szereléshez. Generált is meg tudom csinálni ha kell. Az autót úgy ahogy van két szett felnivel és gumikkal 50 ezer forintért tudnám megszerezni. Van rajta rohadás is, de azt is meg tudom oldani, tekintettel arra, hogy lakatos ismerősöm is van, nameg édesapámtól már ellestem a fényezés alapjait is.
2019. okt. 29. 09:38
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
0%
Mindez nagyon szép és jó csak nem hiszem hogy fiatal fejjel neked akkora égető szükséged lenne egy ilyen 30éves 50ezer forintos szitává rohadt kotla szarra,a bmw valaha gyártott legócskább motorjával!50-ért alsó kategorias hasznalt biciklit adnak..........
2019. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, persze. Akkor inkább nézek még pár autót, utánanéztem jobban a motornak, tényleg nem a legjobb.
2019. okt. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!