Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fejlesztés?

Droogo kérdése:

Autó fejlesztés?

Figyelt kérdés

Szereretném megtudni, hogy ahhoz, hogy egy autóba beszerelhessek egy új cuccokat, például egy momo tuner kormányt, omp pedálokat és sparco űléseket mit kell tennem, milyen engedélyeket kell kifizessek vagy csak simán beszerelhetem őket?

Előre is köszi a válaszokat!

(speedy.hu-n néztem ezeket a cuccokat)


2019. okt. 30. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lekell papiroztatni és úgy levizsgáztatni.

Bár ez lehet nem fog sikerülni, de próbáld meg.

2019. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Műanyag. Műmájer, mondhatnám. Minek? Milyen oldalirányú erőhatások érnek az autódban, hogy kagyóülés kell? Még pár ledet és műanyag beömlőt javasolnék a motorházra, hogy igazán óriási bohócot csinálhass magadból.
2019. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beírni, egy Nissan Skyline R32-es gépről van szó, szerintem semmi probléma nincs, ha egy kicsit akarok rajta húzni:) a motort megoldom, szerelő vagyok, én a belsőre voltam kiváncsi, hogy ott is kell-e a pappíroztatás.
2019. okt. 31. 16:26
 4/4 anonim válasza:
Irasd át szlovákra vagy osztrákra a kocsit ahol értelmes szabályok vannak ilyesmire, nem úgy mint nálunk. Válaszokat meg az itthoni autós kultúrától ne várj, arra jók hogy ok nélkül szapuljanak, mint azt szerintem észrevetted.
2019. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!