Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó friss jogosítványos...

Első autó friss jogosítványos vezető számára mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Első autónak nem szeretnék drágábbat, amíg nincs kellő rutinom, ezért egy olcsóbb de megbízható benzines szaladgálós autót keresek. A vásárlásra max 400-at szándékozom költeni, és mellette még +200 egyéb kiadásokra. Nézegettem az 1.3-as swifteket de valahogy nem érzem biztonságosnak, a másik opció az 1.4-es f asrtra. Ti mit javasoltok, mit vennétek a helyemben?
2019. okt. 31. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Első Suzuki S modellek lefutott 20 25 évesek .
2019. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Városba? csak mert oda való a szaladgálós autó....

nem rossz választás a swiwt amúgy

2019. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ellentmondásokba kavarod magad, ennyi pénzből az legyen a legkevesebb gond hogy nem biztonságos, és ez nem vicc. Nekem fontosabb hogy ne locsoljak rá évente irreális összeget egy autóra...

Gyanítom hogy egy Astra-val nem fogsz annyit autózni jelentősebb gond nélkül, mint a Swift-el.


Kezdőként ráérsz azzal foglalkozni, hogy legyen fogalmad a kiadásokról, közlekedésről. Utána a második autót már érzelmi alapon is veheted, de legalább van mögötted rutin. Most ennyit tudsz ráfordítani, ebből kell meríteni.

2019. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdőként pont hogy egy biztonságosabb autó kéne
2019. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as hozzászóló... Kezdésnek nem kell biztonságos autó? Nem gondolhatod komolyan...

Én Mk3-as mondeon kezdtem (2.0tdci 85kw) és én teljesen jó autónak tartom, mint elsőnek, mint hosszabb távra. Mivel neked benzines kell ezért ott az 1.8-as Mk3. Egyszerű és jó motor.

2019. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy minek kéne olyan hűde biztonságos autó, mikor jó eséllyel a várostáblát is havi egyszer ha át fogja lépni a kérdező... vegyél valami gagyi Swiftet, olcsó hozzá az alkatrész és jó értelemben igénytelen.
2019. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

400k-ért sok választás nincs, az pláne nincs benne, hogy baromi biztonságos legyen


Swift vagy Polo, ami beleférhet

2019. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Punto vagy Clio?
2019. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!