Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autótakaró ponyva alát behelye...

Autótakaró ponyva alát behelyezett hősugárzóval lehet fűteni az autót télen?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova a ponyva alá? Ha közvetlen benyomod a ponyva és a karosszéria közé esélyes, hogy begyújtod a ponyvát is, ha beteszed az utastérbe akkor meg totál mindegy hogy van vagy nincs rajta ponyva.
2019. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak elméleti kérdés, akkor azt mondanám rá: valahogy biztos megoldható, a lényeg, hogy a hősugárzónak szellőznie kell.

Ha gyakorlati kérdés, akkor meg azt mondanám, hogy egy ilyen megoldásra a gatyád rámenne az áramszámla miatt.

2019. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem egy esetről hallottam már, amikor sikerült kigyújtani az autót, nem ér annyit. Másik oldalról közelítve, olyan villanyszámla lenne belőle, hogy egy szigetelés nélküli dolgot fűtesz, hogy ihaj, mert még fagymentesítő módban is állandóan menne.
2019. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A ponyva nekem sem világos, hogy mire kell a fűtés szempontjából. Kívülről akarod a karosszériát fűteni? Minek?!

Ha az utasteret akarod fűteni, az működhet. Valami olcsó gagyi kínai piacos hősugárzót én se mernék beletenni. De valami jobb fajta PTC fűtőventilátorral, amin van termosztát és hőkapcsoló, működhet. Létezik kifejezetten autók belterébe tervezett típus is, igaz nem olcsó.

2019. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet tenni az autóba és az működik. Én is szoktam ha nagyon hideg van és van idő rá, szépen elő melegíti az utasteret.

De azóta se írod hogy mi az amit melegíteni akarsz.

2019. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!