Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót kölcsönzözni?

Autót kölcsönzözni?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízhatóak müszakilag az autókölcsönzök által kiadott autók?

Mennyibe kerül egy napra vagy egy hétre a bérlet?

Milyen tipusok vannak általában?


Eddig mindig saját autóval mentünk Magyarországra, most valószínüleg anélkül kellene mennünk, ha valamennyire is van esély arra, hogy egy ottani bérelt autó megfelelö lehet.


Személyes tapasztalatok érdekelnek, illetve hogy mire kell figyelni, milyen társaságtól érdemes bérelni, stb.



2019. nov. 3. 13:31
 1/3 ppps válasza:

Minden autókölcsönző más, de saját véleményem szerint azért megbízható autókat adnak, legalábbis nekem eddig mindig olyat adtak.

10ezer ft/nap körül adnak egy napra egy autót.

Ez változó lehet több, de lehet kevesebb is.

Az, hogy milyen típusok vannak szintén az autókölcsönzőtől függ, van ahol vannak drágább "luxus" autók is, de ezeknek a bérleti díja valószínűleg több.

Egy átlagos autót pl. Astra g, suzuki swift, már kapsz szerintem 5-10ezer forint körül egy napra.

2019. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépek köszönöm a válaszodat, tényleg segítettél vele, legalább nem félek töle, és be tudom saccolni valamennyire.
2019. nov. 15. 19:07
 3/3 A kérdező kommentje:
*szépen
2019. nov. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!