Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok nekem?

Milyen motort ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Most tettem le a jogosítványt motorra (A2 kategória, maximum 35kW-os motorra megengedett).


Milyen motort tudnátok nekem ajánlani?

Legnagyobb problémám a magasságom (160 cm vagyok, és lány). Tehát lehetőség szerint minél alacsonyabb, és lehetőleg könnyű (bár ha leér a lábam akkor ez már relatívabb) motor kéne nekem. Fontos mellé, hogy ki szeretném minél jobban használni a kategória adottságait, tehát nem 125cmm-s motort szeretnék venni.


Jelenleg egy Kawasaki er5-ös motoron tanulok, bár ez is kissé túl magas nekem.


a Segítségeket előre is köszönöm!



2019. nov. 3. 17:50
 1/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Virago 535, azt hiszem éppen belefér a 35 kw ba
2019. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel vizsgáztál le?
2019. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Savage 650, 23 Kw, gyönyőrű chopper, nem ülés magassága van, hanem ülés alacsonysága.:)
2019. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
árban gondolom mindegy hogy 600 vagy 1 600 000, azért nem adtad meg.
2019. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 b1812567 ***** válasza:

Suzuki GS500?

Gladius? (abból nem tudom volt-e 35kW-os)

új SV650?

Honda Rebel?

2019. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi normális válaszokat, és a további segítséget is szívesen elfogadom:)


Kedves 2-es,

az említett Kawasaki er5-tel is vizsgáztam, azt is túl magasnak érzem (minimális csalásokkal lentebb lehet vinni, ha nem találok jobbat, akkor ilyet tervezek a jövőben venni)


Kedves 4-es,

ha kevésbé flegmán írsz is megértem a problémádat hidd el. Valóban az árat kihagytam, szimplán elfelejtettem (gondolom bárkivel megeshet). De igazából mindenki sejtheti hogy első motornak egy használtat vennék, és persze mint mindenki "minél olcsóbban minél jobbat". Maximum 500.000 forint környékéig mennék, de nagyon örülnék azért, ha 350.000 körül meg tudnék állni.

2019. nov. 6. 20:21
 7/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

A chopper szerűsegek a legalacsonyabbak de azok elég drágák..

Talán ha kisebb CCM T veszel akkor belefértalan. Pl virago 250, marauder 250...

2019. nov. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

nem vagyok gondolat olvasó és nem is általánosítok ilyen helyzetekben. nekem anno 18évesen lett motorom első,amint igazán megtanultam. nem is tekintem nagymotornak,első nagy motorom pl 1,5misi volt használtan /nem nem vagyok pénzes/ unokatesóm simson után 2,4 misiért vett boltból,de tudok több esetet is ahol kezdőként millió feletti motorral kezdtek.

illetve már egy új kisebb motor is milka felett van bőven ha nem kettő.

a motor meg olyan dolog hogy kinek mi az álma,autókra szerintem jobban lehet általánosítani hogy kezdeni egy kisebb olcsóbbal szoktak.

2019. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!