Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1gen elso autonak?

Audi A3 1gen elso autonak?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne a3 1gen 1.6 benzin elso autonak milyen lenne? Fenntartasi koltsegek milyen magasra rugnak? Ugy hallottam a motor kivisz a vilagbol is, csak pl a karosszeria mennyire korrodalodik? Hasznalt piacon konnyu kifogni rossz allapotuakat? Nem nagyon ertek meg az autokhoz sajnos, a hasznalt piachoz kevesbe..

Koszonom a valaszokat elore is!



2019. nov. 3. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rossz autó az első A3, de nem is a legolcsóbb fenntartani, hiszen bár kicsi és régi, akkor is prémium modell.


A motorra nem jellemzőek a nagyobb gondok, viszont nem egy erőgép, és mai szemmel kicsit hangos, főleg a turbós változatokhoz képest tűnik elavultnak - cserébe egyszerűbb, kevesebb a baj vele. Első autónak jó választás.


Rozsdára minden ilyen korú autó hajlamos, de az Audik ebből az időszakból nagyon jól bírják.


A futómű hangolása egész feszes, így Budapesten nem egy jó cruiser, de az élvezeti faktor szempontjából előnyös.


Szerintem jól járhatsz vele. A VW Golf IV alapjaira épült egyébként, ami szintén elég jó autó, én azon is elgondolkodnék, ha nem ragaszkodsz az Audihoz. Költségekben kb. azonosak, viszont a Golfból nagyobb a kínálat.

2019. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!