Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan akinek van vagy...

Van itt olyan akinek van vagy használt Dacia Sandero-t?

Figyelt kérdés

Csak normális válasz érdekel.

A legfőbb szempont a kényelem és megbízhatóság.

Jelenleg egy ezres swiftem van full fapad szóval nincsenek elektromos finomságokkal kapcsolatban elvárásaim. Csupán egy olcsón fenntartható, kényelmes ülésekkel rendelkező autót keresek megfizethető áron.



2019. nov. 6. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Dácia nem kényelmes


Újat akarsz? Mennyi pénzed van rá?

2019. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Max 4 milliót szánnék autóra, de örűlnék ha 3-ból kijönne valami.
2019. nov. 6. 11:52
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
67%
A sandero is egy igazi fapados gép lesz de a swiftehez kepest igy is űrtechnika!egyebkent menj be egy szalonba,ulj bele probald ki aztan majd latod!Most mi itt hiaba mondjuk hogy nekünk kenyelmes attol neked meg nem biztos hogy az lesz
2019. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kia Rio
2019. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha max 4 a keret, akkor én vennék egy közepesen (GL+) felszerelt új Swiftet. Van benne rendes 4 hengeres, 90 lóerős szívó benzinmotor, elég jól felszerelt, könnyű, nagyon keveset fogyaszt és Japánban gyártják, szóval szerintem az összeszerelés minőségére nem lesz panasz. 3,5 misiből kijön, listaáron is. De 4,1-ből már GLX felszereltséget kapsz, megszórva minden szir-sz..rral és hibrid meghajtással.

Mondjuk egy kicsit kisebb mint egy Sandero, nem tudom mennyire szempont ez.

2019. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs, de próbáltam egyet. A váltó kulturáltan, könnyen kapcsolható, az üléspozíció, kényelem elfogadható, de nem nagyságrendekkel jobb, mint a Swift-ben. Tulajdonképp nem rossz, különösen az árához képest, de az 1.0 szívó motort nagyon nem ajánlom. Minden helyzetben gyenge. Még forgatva is.
2019. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!