Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt Dacia Lodgy 7 személy...

OAttila kérdése:

Használt Dacia Lodgy 7 személyes autóról vélemények?

Figyelt kérdés
Autó vásárlásán gondolkodom, érdekel a fenti jármű az ára miatt. Köszi!
2019. márc. 14. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem jön be...de amúgy meg arra jó amire kitalálták. Vannak akik szeretik és van a szomszédom aki vagy rugdossa vagy káromkodik hangosan az udvaron mert megint csak a gond van ezzel a sz.ral és felgyújtja.
2019. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 totesq ***** válasza:
Én ma megnéztem, de ki még nem próbáltam és tetszik. Ha összejön én veszek egyet az biztos. Jobban engem az érdekelne, hogy motorikusan milyen. Gondolok itt az 1.6-os benzinesre. Az 1.5-ös dizelt ismerem.
2019. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 1.6-os jó.
2019. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 totesq ***** válasza:
Még csak annyit, hogy 7.1-7.6 litert írnak vegyesre. Szerintem ez inkább valós mint a 6-7 között. Vagy nem?
2019. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7-8 liter a reális fogyasztás. Rövid távokon fölé is mehet még, főleg télen. De ez egy megbízható motor (Nissané tudtommal). Ha sokat pötyörög kokszosodhat, tehát nem árt neki ha néha jobban meg van hajtva, pörgetve. Persze mindez bejáratás után.
2019. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 totesq ***** válasza:
Akkor az korrekt!
2019. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.5-dci szuper jo, keveset eszik, az ereje elég ha nem akarsz gyorsulni vagy versenyezni vele
2021. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!