Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig "menthető" egy defektes...

Meddig "menthető" egy defektes gumi?

Figyelt kérdés
Vasárnapról hétfő éjjelre leengedett a jobb hátsó kerekem. Sajnos nem vettem észre csak már menet közben, kb egy-másfél km után, addig ugyanis semmit nem tapasztaltam. Tehát egy jó darabon mentem a lapos gumival. "Szerencsére" új téli gumik vannak rajta, így rendeltem egyet cserének tehát nem a kopottak mellé fog egy vadonatúj ugyanolyan felkerülni. Kérdésem, hogy ekkora táv után még menthető lehet e a gumi? Csak hogy tisztában legyek vele esetleg következő alkalommal ha így járok.

2019. nov. 6. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Látatlanban elég megmondani, de szerencséd van, én távolba látó sámán vagyok.

Kérlek helyezd a gumit a monitorra.

Szólj, ha kész.

2019. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen lapos volt, vagy volt még 3-4 centi légpárna a felni pereme és az úttest között?

Ha teljesen lapos, akkor párszáz méter alatt meg lehet ölni. Eltöredeznek benne az acélszálak, menthetetlen. Lehet hogy fel lehet fújni, lehet hogy nem is lesz sokszögletű, de egy ilyen gumi bármikor szétrobbanhat utána.

2019. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Vidd el a gumishoz ő meg tudja mondani.

De ha teljesen levolt engedve akkor , legyalogoltad, tehát tönkre ment.

2019. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!