Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rokkant parkolóban parkolás?

Rokkant parkolóban parkolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Rokkant parkolóban parkoltam

Mire vissza értem láttam a törlőlapát alatt a papírt bekarikázva rajta a feljelentés

Elismerem hogy rossz helyen parkoltam csak nem értem hogy ha az egész utca rokkant parkoló minek az utca közepén egy automata, amivel vásároltam jegyet?

Közterület felügyelet büntetett meg mire számíthatok pénzügyileg és lehet e rá részlet fizetest kérni?


2019. nov. 8. 11:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszek semmit h feljogosit

Es igen nem lattam tok egyszru a dolog

nem veszed eszre barkivel megeshet en szerintem

2019. nov. 8. 20:14
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen nem szándékosan

Barkivel megeshet en szerintem hogy nem vesz eszre valamit

2019. nov. 8. 22:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem a stop táblákhoz nem így állsz hozzá...
2019. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hogy távollétes (papír a szélvédőn) bírság vagy egyből feljelentés. Ha távollétes bírságot kapsz és nem fizeted be az üzembentartó címére érkező 50.000 forintos csekket akkor megy a rendőrségnek a feljelentés, és 100.000 forintról fog szólni a történet.

Kapsz egy papírt hogy nyilatkozz hogy ki vezetett, ilyenkor jön amit 1. írt.

Ez akkor érvényes ha nem személy szerint téged büntetnek meg, nem kell aláírnod hogy elismered, hanem ott a cetli a szélvédőn. A kivétel ez alól az objektív felelősség alá tartozó szabsértések (gyorshajtás, behajtani tilos stb.), ott az üzembentartó kapja a csekket, ha nem fizet, akkor adó formájában behajtják.

2019. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!