Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Reggeli első indításnál világít az olajnyomás visszajelző, de miután bemelegedett a motor, ki alszik. Ez mitől lehet?

Benzines kocsi, olajcsere most volt augusztusban.

nov. 9. 13:41  Privát üzenet  

A válaszok

Olajszint?

Hibakód kiolvasás?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 14:10 Privát üzenet
Nagyon szomorú, ha csak akkor alszik el mikor bemelegedett a motor. Az a lámpa ha világít azt jelenti nincs elegendő olajnyomás...

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont tegnapelőtt 10:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy Opel G astrám,2002,1,7D Isuzu motor,50el mentem városban, hirtelen csúnya és hangos zaj kezdett el hallatszódni, ahogy ültem a kocsiban a motor jobb oldalárótól, S...
Alacsony Olajnyomás visszajelző felvillant, lehet baj?
Kicseréltem az olajgombát a kettes golfomon, de azóta jelez az olajnyomás visszajelző. Lehet, hogy párban kellett volna cserélni?
Miért világít az olajnyomás visszajelző menet közben?
Nincs visszajelző lámpa?!
Miért világít egyszerre a stop, az olajnyomás, és a töltés lámpa?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!