Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen gyakran jártok/járta...

Ti milyen gyakran jártok/jártatok vezetni?

Figyelt kérdés
Májusban tettem le a KRESZ vizsgát elsőre, majd július eleje fele kezdtem vezetni. Azóta járok olyan 25 óránál. Voltak 3 hetes kimaradások is mert oktató szabadságra ment, vagy orvoshoz. Múlt héten voltam, és legközelebb december 9.-én megyek mert megint szabadságon van. Szerintetek megéri így a lassú haladás vagy váltsak..?

2019. nov. 12. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Sajnos többi tanulóról nem tudok, nem nagyon beszélek vele róluk.

Érdeklődtem más autóssulinál, viszont az másik megyében van ahol máshogy rakják a tanulókat, és azt írták, hogy mivel a kötelező óra(30) fele járok, nehéz lenne megoldani. Így maradok a mostaninál szerintem.. csak most kiesik 1 hónap, utána meg karácsony és új év.. szerintem húsvétra se lesz meg a jogsi ha így haladok..:D

Nekem suli után vannak az órák, így is sokszor 2 órákat várok vezetésig órák után mert hamarabb nincs időpontja.. jól kifogtam az tuti.

2019. nov. 14. 17:22
 12/14 anonim ***** válasza:
Én heti általában 2x2 órára járok, de előfordult heti 5 de heti 3 óra is mikor hogy jött ki a lépés. Amikor tudom a részletet vinni, mindig kapok időpontot, ebből soha nem volt gond. Amikor elsőre időpontot kértem, akkor kellett 1 hónapot várnom, de ebben az autósiskolában a legtöbb oktatónál 1-2 hónap a várólista.
2019. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na az én történetem egy kálvária!

A Kreszt Júliusban tettem le, elsőre sikeresen. Rá egy nappal sikeres elsősegély vizsgát tettem. Örült a fejem rendesen, hogy haladnak a dolgok.... :D Itt jött a "feketeleves" 4 oktatónak kaptam meg a számát. Egyet nem, hívtam, mert rossz híre van. Egyet nem tudtam elérni (5ször próbáltam) Egy nem vállalt a hosszú várólista miatt. Egy elvállalt. Jókat mondtak róla. Viszont azt ígérte, kb szeptemberben tudok kezdeni. Jó mondom nyár van, stb. hamar itt a Szeptember. Kérésére rendszeresen beszéltünk :D Állandóan tele van/volt/lesz. Nagyon népszerű. suliban oktat. Van vagy 30 tanulója egyszerre. Na egy szó mint száz, eltelt, a Szeptember, az október, belekezdtünk a Novemberbe.... Itt tudni kell, hogy nálunk egy héten egyszer, keddenként van forgalmi vizsga, tehát minden lassabban halad. Már-már szinte naponta értekeztünk. November 15-én (pénteken) mégis el tudtam kezdeni a vezetést, úgy, hogy erre a hét elején, hétfőn kb 1% esélyt látott. Lényeg, hogy 4 hónap után elkezdtem. Munka mellett csinálom. Jófej a főnök és elenged vezetni... Először 2 órát vettem egyben. Nagyon elfáradtam, főleg, hogy mellette nyomom az ipart is. :D Kitalálta, hogy a következő héttől 50 perceket menjek, de gyakrabban. Jobb így. Nem is fáradok el, meg a vizsga is 50 perc lesz, meg neki is több tanulóra jut ideje. A következő héten 2 szer mentem. Az azutáni héten tudtam 4 szer menni, a Múlt héten csak 2 szer. Most hétfőn voltam. A következő időpontot nem tudta megmondani, mert kedden majd 6-an vizsgáznak. Velük kell foglalkoznia, hogy minél többen átmenjenek. Azt hiszem érthető. Mikor engem felvett, kb 15-20 ember volt a várólistán. azóta csak gyűlhetett. Most várom, hogy tud e időpontot adni. Kivárom a jövő szerdát, és maximum felhívom, csak kicsit félek, hogy ha már ebben az évben nem tudunk menni, milyen bénázásaim lesznek Januárban. (11 órát vettem eddig. A 9.-en majdnem úgy vezettem mint Ő. Azóta ez nem sikerült mégegyszer). Hogy Januártól milyen rendszerességgel tudok menni az csak rajta múlik. Én rá fogok érni úgynéz ki. Kb. május- júniusra saccolom így a jogsit magamnak. De minden kiderül időben.

2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
* bocs javítás 3 suliban oktat.
2019. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!