Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemyetek a KIA Picantó,...

Mi a vélemyetek a KIA Picantó, kis autóról? (2006-2010) 65LE, benzinmotoros,159. 000km (körüli) ¨ Költségkeret:1.150. 000Ft (-ig) Milyen idôközönként kell vezérlést cserélni? Mennyirre szervízigényesek?

Figyelt kérdés
Szeretnék kisfogyasztású,(de benzines!)olcsó és gazdaságosan fenntartható, nôi, városi kis autót venni,ami nem esik szét,nem rohad,stb. Fontos,hogy megbízható legyen,(Bp.elôvárosából napi ingázásra 60km/25 nappal(+pár km-es városi használat,pesti dugók)

#közlekedés #autó #KIA-Picanto
2019. nov. 13. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém használ ilyet, A-ból B-be jutásra tökéletes, de csodát ne várj tőle, ami a kényelmet, teljesítményt, zenei hangzást, anyaghasználatot és rakodóteret illeti. Eddig komoly baj nem volt vele, szóval megbízható kis jószág. Az a másik dolog, hogy szemből nézve olyan, mintha valamitől be lenne tojva, na de ez ízlés kérdése, hogy tetszik-e.
2019. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, jobb, mint a mai japánok.
2021. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis doboz az egész, elég puritán a belterét illetve is. Bár nem tudom milyet szeretnél 65LE gondolom ezek az 1,0 vagy 1,1 kis motorral rendelkező autók.


Végül is sokat nem lehet tőle várni, gondolom a futóműve is elég ingadozós lesz. Fogyasztása szerintem átlagos, én ilyen 7l-re tippelném városon belüli vezetés esetén. Persze [Országúton szerintem 100km/h felett zörögni fog és zabálni is]. Én automata váltóval biztosan nem venném meg. Egyébként ennyi pénzért szerintem jobb autókat is lehet venni, persze nem akarok senkit lebeszélni, vagy rábeszélni bármire is.


Ilyen keretből érdemes szerintem még szemezgetni egy jó pár autóból.

[Toyota Yaris, Ford Fusion, Renault Clio 1,4-es, Nissan Micra is jó, de akár még egy kifogott Toyota Corolla is nagyon jó lehet, vagy egy Honda Jazz, Hyundai i10, ezek azért szerintem ár érték arányban többet adhatnának] De alapvetően nincs gond a Picanto-val sem. Kicsi, doboz, gurul, nulla komfort, de egyébként megbízható.

2022. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hyundai i10 tényleg szebb és valahogy tágasabbra is sikerült. Nagyon eltalált "kisauto". 4 felnőtt kényelmesen elfér benne+csomagoknak is van hely.

1.0 benzines teljesen jól megy, meglepően jól gyorsul. Fogyasztása pedig most télen 5,5 liter.

2022. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!