Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én féltem az autómat?

Csak én féltem az autómat?

Figyelt kérdés

Panelban lakom még sajna.

Viszonylag jól keresek és lecserélném a 14 éves Golfomat, viszont ezt is féltem éjjelente, hogy nem e törik fel vagy bármi.

Ti hogy vagytok ezzel? Vagy amig panelben lakom inkább ne vegyek autót?!


2019. nov. 14. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
hát ez ilyen, de már megvetted olcsót kellet volna venned és igénytelenet még nincs garázsod
2019. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Igen...
2019. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Na és oszt mire cserélnéd le,12 évesre?

2 évvel jobban féltenéd azt a vackot?🤣

2019. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell benne hagyni semmi láthatót, akkor nem nagyon fogják feltörni.


Panelban én nem a feltöréstől féltem, hanem attól, hogy elég sok az igénytelen sofőr, meg mindenki ott mászkál az autók körül és simán össze b..sszák, meghúzzák, neki mennek a banya tankkal, rányitják az ajtót. De ezek meg bárhol megtörténhetnek.

2019. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kormányzár, Zeder, Pandora, VAM R1, és társai a lopástól megmentik a járgányod. Nem ellophatatlan, de nem hiszem, hogy a tolvajnak lenne kedve vele szórakozni, ha áll mellette egy más autó, amiben nincs ilyen rendszer. A feltörés ellen annyit tehetsz, hogy nem hagysz az ülésen táskát, pénztárcát, telefont, meg semmit, amiért érdemes lenne az autódat feltörni.


14 éves autó viszont szerintem biztonságban van, mert nem igazán van magas értéke. Egy tolvaj nem fogja vásárra vinni a bőrét egy ilyenért, inkább megpróbál ellopni valami értékesebbet.

2019. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne semmilyen garázs megoldásom és nem teljesen megoldhatatlan az életem autó nélkül én inkább nem vennék autót. Egyébként nem is volt autóm jogosítványszerzés után 11 évig, aminek nem anyagi okai voltak.

Tudom, most le leszek pontozva, mert sokan tartják "ridegtartásban" az utcán az autóikat. De akkor is így gondolom és le merem írni.

Nem is a feltörés miatt félteném első sorban. Arra lehet Cascot kötni. Hanem nem szeretném éveken keresztül naponta nézni ahogy veri a jégeső, tűzi a nap, stb és ennek következtében bármennyire is szeretnék vigyázni rá, bármilyen drága waxot kenek rá szépen lassan amortizálódik, ami ellen gyakorlatilag tehetetlen vagyok. Egy garázsban tartott autónál ez sokkal lassabb folyamat, 10+ évesen is nézhet ki újszerűen a fényezés.

Nyilván ha mindenképp kell az autó és nincs más megoldás, csak az utcán tárolás, akkor nem lehet mást tenni.

2019. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem szükségszerű lecserélni, mert mindig megkapta a kis Golf a kellő odafigyelést szóval akár Angliáig is el mernék vele indulni. Ketten vagyunk barátnőmmel szóval még azt se mondhatom, hogy nem elég a hely.

Viszont szüleim el szeretnék most adni a 2 éves scénicjüket, mert egyszerűen már nem mennek annyit ezért felesleges a nagy dízel autó én pedig imádtam vezetni azt a hatalmas kényelmes autót és tudom, hogy náluk jó kezekben volt és hát 20e km az semmi véleményem szerint egy autó életében.

2019. nov. 15. 09:40
 8/10 A kérdező kommentje:

Illetve a másik kérdés milyen kis városi benzines automata autót ajánlanátok a szüleimnek?!

A keret max 4 millió

2019. nov. 15. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:
az új suzuki hibrid szwift.
2019. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a feltöréstől nem féltem, viszont annál inkább hogy meghúzzák, nekitolatnak stb... Ezért is nem veszek drágábbat
2019. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!