Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha XT600, Suzuki DR600-aso...

Yamaha XT600, Suzuki DR600-asokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két endurot szeretnénk venni, jelenleg két simsonnal motorozunk testvéremmel, nagyrészt terepen, erre a célra szeretnénk venni nagyobb motorokat. A kérdés az lenne, hogy mennyire megbizhatóak, van-e alkatrész hozzájuk? Ezek vannak olyan árban, amit kiadnánk erre a célra, a kisebb motorok ára nagyon magas. Köszi a segítséget előre is.

2019. nov. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a susuki, legalább is én ezt választanám, de ha mind a kettőből vettek egyet akkor le lehet tesztelni, ha nem tetszik akkor még mindig el lehet adni.
2019. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Suzuki
2019. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Xt-m volt. Jó motor, kopóalkatrész (szűrők, bowdenek, stb)van újonan, fődarabok bontóból. Suzukiról nem tudok nyilatkozni, mivel nem volt olyanom, de gondolom hasonló a helyzet.xt-ből több van, így szerintem alkatrész is.
2019. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!