Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy (valóban)...

Létezik olyan, hogy (valóban) szép pickup, furgon, vagy SUV? Lányok-fiúk: nektek tetszenek ezek közül valamelyek, vagyis olyan autók, melyekben hely is van bőven hátul? Tudják cégek valamelyest elegánssá átalakítani ezeket?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 10:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen de a kérdésed továbbra is értelmetlen. Igen vannak igazán szépek, az hogy neked nem tűnt fel az a te bajod. Mit provokálod itten a jónépet he.
2019. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ezek után még TE beszélsz másnak provokációról??? :DDDDD
2019. nov. 19. 18:34
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert már kaptál választ igen vannak szépek de ez szubjektív, ha te még nem láttál szépet akkor az azért van mert neked nem tetszenek alapból. Akkor meg nincs miről beszélni
2019. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Éppen ez az! :DD NEM kaptam választ, egy ember írt Jeep-ekről. Azon kívül senki. Ezért vagy te a provokátor, mert láthatóan nem válaszolsz, de kötekedni, kötekedsz. Na, béke! ;)
2019. nov. 19. 21:00
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
Én voltam az is te szerencsétlen. Szánalmas életed van ha ennél nincs jobb dolgod. Többet nem írok, szomorodj meg mégjobban ha az lehetséges egyáltalán
2019. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Ebből most már mindenki világosan látja, hogy ki itt a vérbeli provokátor! Tévúton jársz, ha egy ártatlan kérdés kiíróját akarod magaddal szemben alaptalanul megvádolni, miközben még most is egyedül a te szádon jön ki mocsok. Ne is írj, ha csak ezen a "színvonalon" tudsz kommunikálni.


Többiek - témába vágó, normál hangvételű - hozzászólásait továbbra is őszinte szívvel várom, írjatok! ;)

2019. nov. 19. 21:33
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ami szép, szerintem az a Nissan Navara. Ami érdekes, az a Fiat Strada.
2019. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kérdező


Félreértettelek. És tudod miért, mert nem tudtad megfogalmazni azt amit mondani akarsz. Ha azt mondod hogy sok vagy kevés a hely hátul egy autóban az nem platót vagy csonagtartót jelent, hanem a hátsó ülés sorra utal. Még írtam is, hogy “hátsó sor” de neked ez nem tűnt fel. Ha platót írsz akkor nyilván nem írom, hogy egy Golfban is a több hely van hátul.

Amúgy a Golf csak egy példa volt, Saabok van.

2019. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
*Saabom
2019. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A korábbiak arra utaltak, hogy egy pickup-ban a hátsó üléssorban nincs hely, rosszabb, mint egy átlagos kompakt.

A platóóval meg sokra nem mész, mert rövid, egy kombi praktikusabb, mint egy pickup szinte mindig. A pickupnak két előnye van, a nagy hasmagasság, és a nagy teherbírás kg-ban. De ezek a legritkább esetben fontosak annyira, hogy kompenzálják a hátrányokat.

De ha már mindenképpen mondani kell valamit, a '80-as évek USA pickupjai bejönnek (Chevrolet Silverado), van feelingje, de nem kellene. Modern SUV meg hasonlók meg undorítók. Inkább valami lapos sportos kocsi ezerszer, mint ezek a farokhosszabbítók.

2019. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!