Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik az a 3...

Szerintetek melyik az a 3 város a legnehezebb közlekedni?

Figyelt kérdés
Közlekedés alatt bent van a vezetés a parkolás a sok szűk utca meg a sok egyirányú utca.

2019. nov. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nápoly, Messina és Chiesa in Valmalenco.

Bárhol kerülsz egyet és nem csinálod össze magad már tudsz vezetni.

2019. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nagyobb indiai városokban is érdekes (értsd: veszélyes) a közlekedés


Ott nem lennék sofőr semmiképp

2019. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az általam meglátogatott városok közül London volt. Számomra nem logikus az ottani közúthálózat, illetve az se segít, hogy a másik oldalon közlekednek. Motorral voltam szerencsére, de így is fura volt. Sok az egyirányú vagy lezárt utca, illetve nem szimmetrikus. Budapestnek van egy kellemes belső szimmetriája, ami egy picit rendszerezettebbé teszi, kiszámíthatóbbak a kereszteződések. Illetve londonban nem igazán van jobbkézszabály meg ilyenek, a felfestéseket kell figyelni, ami szintén fura volt. Erre jön még rá a nagyon szűk sáv, illetve a folyamatos dugó.


2. legnehezebb számomra Shkodër volt. Nem is nehéz, inkább fárasztó, információdömping. Este világítás nélküli járművek, logika nélküli körforgalmak, szembesávban közlekedő motorok és bicajosok, gyalogosok az úttest közepén.


3. helyen Kréta. Tudom, nem város, de az egész szigeten őrültek módjára vezet szinte mindenki, táblák teljesen mellőzik a logikát, mindenki gyorsan hajt.

2019. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Menj el triesztbe es meg tudod milyen az amiről irsz.......
2019. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezt kinek írtad? Voltam ott, pont idén, szintén motorral. Nem volt olyan vészes szerintem.
2019. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Trieszt szerintem sem gáz.
2019. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az olasz kisvárosok szűkek, és mindenki eléd ugrik, de nem olyan vészes szerintem. Ha már veszélyes, durva városi közlekedést akartok, gyertek Bukarestbe: végeláthatatlan dugók, szűk kisutcákban is nyomják 70-80-al, a felfestések és a táblák legfeljebb tájékoztató jellegűek.
2019. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!