Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel szerintetek is olyan...

Az Opel szerintetek is olyan unalmas, jellegtelen autó?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem úgy tűnik semmi szépség nincs benne. Azt nem vitatom,hogy megbízható. A családba mindenkinek az van,engem meg lehurrogtak,hogy Vw-ent vettem. Kb 10%al került drágábba mint a hasonló kategóriás Opel,de szinte szerelmes vagyok bele.
2019. nov. 22. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De pl a D generációs Corsa egészen formás, divatos, dizájnos kis gép még mindig. Pedig "csak" egy Opel...
2019. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pl ha összehasonlítom az F Astrát a 3-as Golffal, G Astrát a 4-es Golffal, Corsákat a Polokkal...
2019. nov. 23. 11:10
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom mi értelme. Ízléseken vitatkozunk. Az egyik alma, a másik körte. Körték közt nem ronda az Opel, almák közt sem rossz a VW. De attól nem lesz jobb az alma, mert én nem szeretem a körtét.
2019. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Az F Astra egy nagyon jellegzetes, messziről felierhető forma, persze sokan unalmasnak tarthatják.
2019. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a 90-es évek Opeljeiről van szó?! Azok engem se fognak meg. De ne mai szemmel nézd! Igaz, hogy nem volt kiemelkedő az Opel akkori formaterve, se a benső dizájn, de abszolút hozta a kor átlagát.
2019. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Opel? Unalmas? Nekem pl az Olympiák formája nagyon tetszik.


[link]


De gondolom nem erre gondoltál. 4-5 sorban nem igazán lehet leírni egy egész márkát.

2019. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!