Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bemért egy trafipax, megállíto...

Szili981 kérdése:

Bemért egy trafipax, megállított a rendőr, de nem büntetett meg. Várhatok csekket?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit gyorsabban mentem lakott területen, mint a megengedett, egy egészen rövid ideig, de sajnos pont ott, ahol egy trafipax is volt, amit nem láttam, teszem hozzá azért is, mert korom sötét volt. Néhány méterrel odébb meg is állítottak a rendőrök. Szóltak, hogy bemért egy trafi és figyeljek oda, mert ezért pontok járnának. Megfújtam az alkoholszondát, természetesen nem ittam semmit, szóval viszontlátás után elengedtek. Kérdés, hogy mivel bemért a trafipax, meg is állítottak rögtön, de nem büntettek meg, várhatok csekket, vagy csak egy figyelmeztetésnek minősül? Szó sem esett csekktől se semmiről, szondafúzás után mentem tovább utamra.

2019. nov. 23. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bízom benne, akkor legalább tanulsz is belőle.
2019. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!