Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen autókra van...

Miért ilyen autókra van igény? Ide süllyedt az emberiség?

Figyelt kérdés

Ezen a nagy SUV divaton már régóta fel vagyok háborodva mert csak arrol szol, hogy esetleges balesetnel a masiknak eselye se legyen, de a tulajon egy serules se tortenjen. Megy a nagy kamu kornyezetbaratsag, aztan okodjak a gyarak ezeket az ormotlan szrokat.. es az okos politikus mit mond? Tiltsuk ve a dieseleket. Nem szamit hogy 4l fogyaszto euro6rol van szo.

De ami miatt megszuletett ez a kerdes, a vegso pofon, a tesla cybertruckja ahol ezbanmentalitas teljesen kicsucsosodik. Kijott egy kvazi tank kozutra, es viszik mint a cukrot. Meddig engedik meg ezt? Se uttartas, se kornyezetbaratsagbol se semmibol nem valok ezek kozutakra, es korlatlanul engedik a terjedesuket.

Eddig sportautot szerettem volna venni, de mar elnezve az utakat lehet nem fogok merni, mivel lassan mar utkozeskompatibilitasuk se lesz ezekkel a beteg mondstrumokkal. Ez pusztan divat lehet? Vagy pelo hosszabitas? Vagy tenyleg a tapossunk el mindenki mas effektus?

Emberek normalisak vagytok?? Tisztelet a kivetelnek...



2019. nov. 24. 18:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%
Teljessèggel egyetèrtek veled!!!
2019. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%

Új autó, szép és jó.


De micsoda formatervezés! Ha egy 3 évesnek adsz egy vonalzót hogy rajzoljon egy autót vele, az néz ki kb így.


Nem? De figyelj, nem nekünk kell tetsszen.


Én is bírom ladát. Tesláról az álmodjon aki akar. A trabant is formatervezési remekmű egy ilyenhez képest :)

2019. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
52%
Leszólod a suv-t hogy divat meg péniszhosszabbítás és nem környezetbarát, aztán benyögöd hogy sportkocsit akarsz. Szép öngól. Nekem jeepem van, a magassága miatt könnyü a be és kiszálás (sok idősnek is ez elég fontos szempont amúgy), biztonságos, tudok bele pakolni rendesen, munkásautóként is használom ezért ez fontos és a kényelem is. A fogyasztása 6.3 fölé még soha az életbe nem ment pedig a megpakolt tömege 2 tonna fölött van és hegyes völgyes utakon sokat kell gyorsítani, lassítani. Nekem nem lenne praktikus egy sima személyautó, 2 kocsit meg nem fogok fenntartani. Mit hisztizel, tuti nem ez az első kérdésed és nem is az utolsó. Volt már sok autóm, hosszú távon egyik se volt kényelmes több személynek és akkor még ott volt a sok csomag láb alatt meg az utasok nyakában.
2019. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
37%

Èn magát a szót nem èrtem. "VÁROSI ,terepjáró.. Földutak vannak a városokba vagy mi?? Èn is utálom a SUV-okat.

Pláne hogy a legtöbbjüket dilettánsok vagy se lát se hall öregemberek használják.


De van egy gyenge pontjuk ,a szánalmas anyagtalanság a sok számítógèpes elektronika ès a magas súlypont.


Egy becsövezett règi erős sportkocsival úgy ütöd ki mèg egy ordenárè tesla (tank) alól is a hidakat mintha ott se lett volna.

Nó para..

Majd lesz jobb is!..

2019. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
52%
Tesla-jelenség elég vicces. Ugyanis rohadtul veszteségesen működik az autógyártó részlegük. Csak azért termelnek profitot, mert a legújabb uniós szabályozások kiskapuját kihasználva összefognak egy-egy európai autógyártóval, hogy közösen számolják el a kibocsátási kvótákat. Mivel ők elektromos autókat gyártanak, ezért nincs kibocsátás, tehát a belső égésű motoros autógyártóknak piszkosul megéri velük összefogni, hiszen akár felére is csökkenthetik a kibocsátási adataikat. És persze ezért nem kevés pénzt fizetnek a Teslának. Százmilliárd eurókat. Csak ezért nem ment még csődbe a cég, mert kiárusítják a széndioxid kvótáikat. Persze ettől még jó autókat gyártanak, de mindez kicsit más megvilágításba helyezi a céget.
2019. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
27%

Köszönjük a maradiság illusztrációit.

Iszonyúan cool autó. A gyengeségről annyit, hogy 6 tonnát lehet vele vontatni. Ugyanakkor legyorsul bármilyen belső égésű sportkocsit.


Tudom én, süllyed a hajótok, látjátok hogy vége a belső égésű meghajtásnak, aztán most megy az ajvékolás.

2019. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Igen a városi terepjáró kifejezés bejött akkor el se akartam hinni hogy ez nem egy vicc, vagy valami ócska poén. Kb. mint a vizi űrhajó.. Aki okkal vesz ilyet az más, pl. vadász és jar vele folduton is stb., de nem ez a nagy atlag. Es nagy (akar kombi) autok vannak nem suvokbol is. Magas sulypont egy eszemeletlenul buta dolog.
2019. nov. 24. 19:35
 8/44 A kérdező kommentje:
#6: a sima normal teslaval semmi bajom, de ez a tank egy vicc. En nem engednem beimportalni se, de szerintem az euroncapnak is lesz par szava hozza.. amugy az elektromos auto se boztos hogy kornyezetbaratabb, az attol fugg hogy milyen vilannyal megy (atom vs nap vs szen stb), illetve az akku gyartas is hatalmas kibocsatas.
2019. nov. 24. 19:38
 9/44 anonim ***** válasza:
33%

Most mit nyafogsz? Ha ezen múlna még kb T modell alakú autókkal rohangásznánk.

Amúgy a buszokat és kamionokat nem akarod kitiltani, azok ellen még kevesebb az esély...

2019. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Miert jarnank t modellel? A suv se nem ujdonsag, se nem fejlodes.

A busz es kamion okkal es cellal, ertelemmel olyan nagy, es nem is B kategoriaval vezetheti minden hulye.

2019. nov. 24. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!