Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat vagy A6 lenne jobb...

Passat vagy A6 lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Egy 2016-os Vw Passat és egy 2012-es Audi A6 között kéne döntsek.

A passatból tudnék venni egy nagyon jól felszereltet míg az audiból egy szerényebb felszereltségűt.


Volt egy 2006-os audim, nagyon szerettem. Még fiatal vagyok, jobban illene hozzám egy audi :D

Viszont a Passat B8 egy újjabb kocsi, extrásabb lenne, családi kocsi. A formájával is ki vagyok békülve, bár az audi kicsit jobban bejön.

Ha csak ezeket a szempontokat nézzük akkor a passatot választanám mert újjabb és szerintem megbízhatóbb.


A szervízköltségére vagyok kíváncsi mindkét kocsinak. Ez egy nagyon fontos tényező. Szerintem a passatnak alacsonyabb lesz a fenntartása mert az új ára is kissebb, nem egy prémium márka és több fog belőle futni a hazai utakon mint A6-ból.

Az én helyenben ti melyiket választanátok?

Hosszú távra akarom venni a kocsit és biztosan előbb utóbb lesz valami baja. Tudnátok mondani pár összehasonlítási árat a kopó alkatrészekről és olyanokróo ami valószínűleg meg fog menni az idő során.

Köszi ;)



2019. nov. 26. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Passat.
2019. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters. ***** válasza:
Én ebben az esetben egyértelműen a passatot választanám
2019. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Passat,de akár a superb is szóbajöhet
2019. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek,NÁLAM szóbajönne ha ilyen méretű és kategóriájú kocsikról lenne szó.
2019. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!