Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 S-Cross jó autó?

Suzuki SX4 S-Cross jó autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autóvásárlás előtt állok és a kérdésem az lenne hogy a fent említett autó a maga 5-5,5 milliós árával mennyire számít jó vételnek?Hallottam pár embertől hogy csupán két éves korukban Elkezdtek rohadni. Ebben nem igazán érzek sok realitást lehet hogy csak egy Suzuki ellenes aktivista volt. Én úgy gondolom ebben az árkategóriában egy remek autó bár ülni még nem ültem benne. Nekem személy szerint tetszik is nagyon. Illetve elég szimpatikus a 3 + 7 év garancia. Gondolkodtam akár egy automata váltós modellben bár még soha nem volt automatás kocsim. Elég sokat városozok és nem biztos hogy annyira jót tenne neki bár a váltóra is hét év garancia van.Sokan említik a csörgő zörgő műanyagokat, de istenem ha ennyi baja van hát legyen. Ennyi pénzért nem kell nagy csodát várni. A kérdésem az lenne hogy aki ilyen autót vett neki mennyi ideje van meg illetve mi baj volt vele? Ha egyáltalán volt. Sőt a suzuki eléggé bízik ebben a Booster jet 1.4 benzines motorban is.Kíváncsi lennék tulajdonosok véleményére. Egyik ismerősömnek Vitarája van ő nagyon szereti már jópár éve meg is van neki és nagyon Megvan vele elégedve.
2019. nov. 29. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy? Annyiért olyan Mercit kapsz használtan hogy el is élvezel, és a Suzid értékvesztése fedezi ha esetleg a merdzsóra többet kell költened?

De marad ha Suzuki, akkor miért SX4? Mire/hol szeretnéd használni?

2019. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Turbo benzint felejtd el, ugyanolyan kockázatos mint a turbodiesel, de legalább 1,5x annyit fogyaszt.
2019. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Jó autó az SX4 S-Cross és a Dacia Duster is jó kis autó, de ha lehet egy +1-es ajánlatom akkor nérzd meg ezt is:

https://www.youtube.com/watch?v=M6Y09q6QIiU

SsangYong Tivoli. Szerintem nézd meg ezt is, hogy mit kínál a csomagban.

2019. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első válaszoló de már rég kinőttem a vágánykodás ból. Illetve nem valami szemellenzős Pali vagyok aki nem lát túl a német autók tengerén. Kérdem én ha szívó benzines nem Lehet már kapni csak Turbós benzinest akkor mégis mit válasszak?
2019. nov. 29. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:

"Turbo benzint felejtd el, ugyanolyan kockázatos mint a turbodiesel, de legalább 1,5x annyit fogyaszt."


Szívó nincs belőle, de lassan már semmiből, maximum ha hibrid is.

Kérdező: olvasgass szerintem róla népítéleten. Nekem kívülről tetszik az autó, kollégámnak is ilyen van, nem panaszkodik.

2019. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló mégis mire alapozod a kockázatot ha már említetted?
2019. nov. 29. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a turbóbenzin=szar felejtse már el mindenki!Nem szarok,mennek mint az idegbeteg,persze többet is esznek,megbízhatóságra meg konstrukció függő az egész,szívómotorból is vannak olyanok amiket ingyen se fogadnék el!
2019. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az automata váltót pedig pont a városi közlekedésre találták ki.

Mert autópályán ha megy az ember alig kell kapcsolgatni, azt aztán kilehetne bírni.

Attól nincs kényelmesebb mint az automata.

2019. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, leginkább használtként gondoltam a kockázatot, de újként végülus mindegy ebből a szempontból. Amúgy az, hogy rengeteg baj van velük, főleg városban elkormosodnak mint a diselek, a nagyobb hő miatt a turbo nem ritkán reped, meg ilyenek, és ez mellett nem fogyaszt keveset. Ha van diesel is belőle, mindenképpen azt vennék, ilyen autóba nem nagyon való benzin.
2019. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha van diesel is belőle, mindenképpen azt vennék, ilyen autóba nem nagyon való benzin."


Milyen "ilyen"? Ez egy kompakt méretű, könnyű kasztnis kis cross over. Nem egy X5-ös bömös méret.

2019. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!