Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki SX4 S-Cross jó autó?

Suzuki SX4 S-Cross jó autó?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autóvásárlás előtt állok és a kérdésem az lenne hogy a fent említett autó a maga 5-5,5 milliós árával mennyire számít jó vételnek?Hallottam pár embertől hogy csupán két éves korukban Elkezdtek rohadni. Ebben nem igazán érzek sok realitást lehet hogy csak egy Suzuki ellenes aktivista volt. Én úgy gondolom ebben az árkategóriában egy remek autó bár ülni még nem ültem benne. Nekem személy szerint tetszik is nagyon. Illetve elég szimpatikus a 3 + 7 év garancia. Gondolkodtam akár egy automata váltós modellben bár még soha nem volt automatás kocsim. Elég sokat városozok és nem biztos hogy annyira jót tenne neki bár a váltóra is hét év garancia van.Sokan említik a csörgő zörgő műanyagokat, de istenem ha ennyi baja van hát legyen. Ennyi pénzért nem kell nagy csodát várni. A kérdésem az lenne hogy aki ilyen autót vett neki mennyi ideje van meg illetve mi baj volt vele? Ha egyáltalán volt. Sőt a suzuki eléggé bízik ebben a Booster jet 1.4 benzines motorban is.Kíváncsi lennék tulajdonosok véleményére. Egyik ismerősömnek Vitarája van ő nagyon szereti már jópár éve meg is van neki és nagyon Megvan vele elégedve.
2019. nov. 29. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez egy ormotlan nagy legellenallasu cucc. Bar nem nekem kell tankolni, de en biztos nem frocsolnem a benzint bele, foleg autopalyazaskor.
2019. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1 éve van meg és úgy gondolom, nem volt rossz választás. Az 1.4 Boosterjet több, mint elég ebbe az autóba, szépen húz alulról is és nem gond neki 4 fővel az autópálya sem. Nyilván nem egy luxuskategória, tehát az anyaghasználat azért nem a prémium kategóriát idézi, de teljesen vállalható a beltér. Bent vagyok több S-Cross csoportban is, de eddig senkinek nem volt vele komoly hibája, pedig többen komoly futásteljesítménnyel nyúzzák. Rohadni nem valószínű, hogy fog, de ha jól emlékszem 12 év rozsdagari van rá. Nálam elég vegyes a használat, sok benne a város is, így az eddigi átlagfogyi 6.3. Ár/érték arányt nézve szerintem jó választás.
2019. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ez egy ormotlan nagy legellenallasu cucc. Bar nem nekem kell tankolni, de en biztos nem frocsolnem a benzint bele, foleg autopalyazaskor."


Őőőőőő, egy hangyaf..sznyit magasabb mint a nem faceliftes verzió, de ez nem egy ormótlan SUV. Meg hát aki sokat autópályázik az tényleg ne ilyet vegyen, de egy büdös szó nem volt arról, hogy sokat fog menni az autóval pályán, városba kell neki. Miért kell a saját preferenciáidat másra erőltetni, ha az neki nemhogy pluszt nem ad, de inkább negatív? Mi értelme van kisautóba dízelt tenni, ha városban megy?

2019. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!