Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok,...

Autó vásárlás előtt állok, két autó közül mekyik lenne a racionálisabb választás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eddig egy 1995 1.0 suzuki swiftel jártam, szóval nem az első autóm lenne. Szeretnék valami izgalmasabbat, hátsókerekest. Keretem 1.5 millió forint lenne vásárlásra, tehát magára az autóra. Két autó tetszik, fenttarthatóság megbízhatóság szempontjából mekyik lenne a jobb választás ? Illetve vásárlásnál mire kell figyelni, itt típushibákra gondolok.

1. BMW e46 320i

2. Lexus is 200 első generációs


2019. dec. 2. 21:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld kéz 🙂
2019. dec. 2. 23:12
 22/23 anonim ***** válasza:

Itt ne várd, hogy egy BMW-re bárki azt mondja jó döntés, pláne egy E46-ra...

1,5 millió körül már lehet jó E46-ot venni. Fenntartása nagyon messze lesz egy Swift-től, de az élményt megkapod. Ha jó állapotú, akkor épkézláb módon fenntartható.


Egyébként ha nem direktben driftelni akarsz, akkor felesleges a hátsókerék. Ez mezei autós, közúton nem megy olyan tempóban, hogy érdemi különbség legyen a hajtás függvényében.

2019. dec. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én úgy elfelejteném a német gyártmányt mint annak a rendje.

A neten csak olyan videókat találok ami megmutatja mennyire szarok ezek a régen híres nagy gyártók autói.

https://www.youtube.com/watch?v=dJSd5NGtqAc

https://www.youtube.com/watch?v=6uflh-oDtvk

De kereshetsz még te is , szépen elmondják hogy miylenek a Vw és BMw motorok .

2019. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!