Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rajta felejtettem a világítást...

Rajta felejtettem a világítást és jól megcsapolta az aksit. A generátor vissza tudja tölteni? Töltőt ezért külön nem vennék.

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem mattra lemerült egyszer mert égve maradt -mert a csomagtartót nem csuktam le teljesen-.

Gyorsan indulnom kellett és a szomszéd éppen kapóra jött és az ő kocsijával kábellel indítottuk az autóm. Csak a városban mentem egy fél órát és már legközelebb beindította. Ilyenkor a fesszabályozó több amperrel tölt mintha gyorstöltés lenne tehát teljesen mindegy hogy közben világítás fel van e kapcsolva. Véleményem szerint azért ilyenkor egy óra kell hogy rendesebben feltöltse. És az se árt ha télen egy erre alkalmas csepptöltőt beszerzel és hajnalig mindig töltésre teszed a garázsban szivargyújtón keresztül.

2019. dec. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!