Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyes, de inkább városi...

Vegyes, de inkább városi használatú autónak Golf 4 1.6 benzin olyan 700 ezer forint magasságában?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Drágának tűnik, bár nem írod, hány éves.
2019. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Ha nincs szétrohadva talán
2019. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 1.6 16v volt,már eladtam lexoptam vele az életem,minden elromlott,a motor a váltó,nem volt töltés,a váltón elment a hátramenet,de kb a másfél év alatt mindent ki kellett rajta cserélni egy milliót költöttem rá...Elvileg nem volt rossz kocsi állapotra,mindenki azt mondta amúgy tök rendbe van,ja csak valahogy mindig elromlott valami...most e46-om van egy sima 1.9 még az m43-as motorral,ez műszakilag jó,sose hagy cserben,nem is nagyon költök rá,de ez meg olyan szinten rohad,hogy az valami elképesztő...Én nem tudom szerintem ennyiért nem lehet már normális kocsit venni úgy,mint régen...
2019. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!