Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Citroen...

Mi a véleményetek a Citroen C4 ről?

Figyelt kérdés
Ha most valaki azt írja hogy francia tehát rossz az hülye , hülye nép ítéletek nem kellenek.

2019. dec. 19. 14:11
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
74%
Tehát akkor neked csak olyan válaszok kellenek ahol az egekig fels zopjuk neked ezt a lomot?Mi értelme vokt akkor kérdezned......egyébként ha már nép ítelet......ird be ezt a keresőbe es a végére tegyel egy .hu-t
2019. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a francia autókkal,sőt majdnem 10éve én is azt használok és szeretem is,DE a c4 egy híresen szar autó(legalábbis ha az 1.generációról van szó)!
2019. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Saját tapasztalat alapján Citroent, Renaultot sose vennék. Egyébként autószerelők mondták, hogy francia kocsik rosszak, gyakrabban meghibásodnak, nehezen szerelhetők, stb. A "hülyék"...

Régen volt Peugeotom kevésbé rossz tapasztalattal, illetve német autóim, de ma már csakis japánt veszek.

2019. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. dec. 19. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 melyik renault volt,mert nálam is fordult már meg egy pár de még problémám egyikkel se volt!
2019. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Renault Megane - újonnan vásárolt kocsi fagydugói pár hónap használat után kirohadtak. A szerviz ugyan garanciálisan cserélte, de elég kellemetlen volt 40 km-re Bp-től lerohadni.

2019. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

De volt Espacem is, azzal sem volt sokkal jobb tapasztalatom.

2019. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
#6 ez nem azért történt mert renault,ez bármelyik autóval előfordulhatott volna!Nekem most van espacem, gondolom neked a régi volt,azokból úgy tudom a facelift előttit nem szabad megvenni,de az se egy problémás kocsi(szomszédnak is ilyen van egy accord mellett,és furán hangzik de az accorddal több a baj)
2019. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első generációs kicsit rakoncátlanabb, második örök élet+1 nap. Igaz, az már pont kicsit uncsibban néz ki, de hát a szépségnek ára van.
2019. dec. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!
2019. dec. 22. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!