Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hülye vagyok ha...

Szerintetek hülye vagyok ha beleszerettem a Subaruba?

Figyelt kérdés
Imádom ezt az autót márkát, főként az imprezát. Tudtok mondani érveket a subaru impreza mellett, hogy miért vegyek, és miért ne vegyek?

2019. dec. 24. 20:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És hogy melyikek azok amik nagyon jók műszakilag
2019. dec. 24. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Majd kinövöd...
2019. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

És úgy mégis melyik széria?

Érv mellette racionálisan nincs. (A hóhelyzetet hagyjuk, nem érv, hogy 3 évente van 2 nap amikor lehet érdemi szükség összkerékhajtásra, de valójában egy értelmes sofőr akkor is boldogul) Emocionálisan persze van, ha ez a vágyad.


Egyébként drága, sokat eszik, drága hozzá az alkatrész, relatív kevesen értenek hozzá, a boxermotorhoz pláne.


Száz szónak is egy a vége, ha tetszik és megengedheted magadnak, akkor lelked rajta, vegyed, de nem racionális döntés. Mondom ezt úgy ,hogy nekem is olyan autóm van, ami mellett szigorúan használati értékét nézve nem igazán lehet érvelni

2019. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülyevagy,inkább csajozz be.
2019. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Nem . én is folyamatosan figyelemmel kiserem hogy milyeneket árulnak
2019. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Feleségül akarod venni?
2019. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor a szerelem innen indul: https://www.youtube.com/watch?v=3cdHCf1ZXoA

Aztán felnő az ember, és a piszkos anyagiak meg a józan ész a beteljesülés útjába állnak. XD Fck.

2019. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a Subarukat minden autótisztelő ember szereti. A Subaruk amúgy igazi téli autók, az Auditól is kifinomultabb 4x4 rendszerrel, hatalmasat lehet velük hóban menni. Idén januárban a nagy hó miatt majdnem egy parkolóban én is kialkudtam valakivel egy Subaru Imprezát, de aztán rájött a csávó, hogy nem is eladó az autó, és nem adta ide :))
2019. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Érvek?

Túl sok a nulla a -képzeletbeli- adásvételin. ;)

2019. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Subaru. aha Justy? Svx, vagy Levorg? vagy az már tökmindegy?
2019. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!