Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleszerettem a Renault...

Beleszerettem a Renault Thaliákba. Maximum 400-ért szeretnék venni. Mire figyeljek oda vásárláskor? Melyik motorral vegyem?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
1.4 benzinnel, a világból kimegy. A benzines Renault motorok nagyon jó darabok.
2017. szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte vagy, akkor megvan a világ első embere, aki beleszeretett a Renault Thaliákba! Szerencsés vagy! És különleges.
2017. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire figyelj a vásárlásnàl? A menekülési útvonalra.


200 ezer kilométer feletti futásnál azonban esélyes, hogy a generátor gumi szabadonfutója leválik. A törmelék még a vezérlést is bánthatja, így érdemes lehet előre cseréltetni. Motorhibaként a 75 lóerős, 1,4 literesek elrepedő, az olajat rendszerint kifelé szivárogtató hengerfejtömítése említhető. A lelkiismeretes javítás a hengerfej köszörülésével és síkolásával komoly tétel.


A tizenéves Renault-modellekre jellemzően sok gond lehet az indítókulcsokkal. A fejükbe épített immobilizer-jeladó adhatja fel a szolgálatot. Kényes a leejtésre és persze a korosodásra is. Ahogyan az a legtöbb modern klímás autónál jellemző, a klímahűtő aljánál megülő só kikezdheti az alumínium klímacsövet.

2017. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a Thaliákat, és soha nem is értettem, hogy mi a baja vele mindenkinek. Úgyhogy már ketten vagyunk.
2017. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát sikerült beleszeretnetek egy olyan autóba, amit a franciák kifejezetten csak a kelet-európai parasztoknak szántak.
2017. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs az oszintesegemert de a thalia az egyik legcsunyabb auto! :D

Nem ertem hogy mit lehet ezen az auton szeretni. Vagyis a formatervet, a dizajnt szerintem biztos hogy nem.

2017. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapjában ugyanolyan, mint bármilyen más kis sedan. Mindegy, úgyis tudom, hogy divat utálni ezt az autót.
2017. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy 1.4 8v 2001-es van. Szép nem szép. Ez ízlés kérdése. Mint a nőknél. Ha minden pasi,csak egyféle nőre bukna,akkor baj lenne. Én nem a szépség miatt vettem,hanem mert olcsó volt,és az elmúlt év alatt megtett 25 ezer Km alatt,kb 50-60 ezret költöttem rá,a kötelező olaj,gyertya és szűrők cseréjén kívűl. Nincs túlbonyolítva még,ha az ember nem bánja hogy olajos lesz a keze, akkor lehetőség van rá,hogy kicsit szerelgesse. Tudom,ez egyre kevesebb autósnál igény,de én pl: a fent említett dolgokat magamnak csináltam meg. Tavaly, volt egy két kolléga,aki ugratott,hogy miért nem Német autót vettem,meg miért ezt, na azok közül idén már ketten megszabadultak a Német autójuktól. Egyébként a facebookon van egy kifejezetten THALIA-s oldal,ott mindent megtudhatsz róla,és nem kertelünk.
2017. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ritka szép autód lesz, az biztos.
2017. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!