Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme téli gumit rakni...

Van értelme téli gumit rakni az autóra most hogy olyan globális felmelegedés van Magyarországon hogy nem esik a hó és szinte alig van fagypont alatti hőmérséklet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Amúgy városban szerintem is teljesen elég a 4 évszakos gumi. De aki gyakran jár autópályán annak igenis kell a téli gumi télen. Az a pár 10 méter különbség a fékutadban az életedet jelentheti.
2020. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha ott laknál ahol én akkor nem kérdeznél ilyet. Pedig megyeszékhely belvárosi része. Olyan emelkedőn kell felmenni a társasháztól az utcához, hogy ha csak ködszitálás van is, ami kicsit lefagy, pláne ónos szitálás vagy hó, négy évszakossal nem tudsz felmenni, nyárival meg negyedéig se jutsz el. Így nekem van értelme. Én fel is rakom. Te meg ne gyere ide télen. Max. busszal.
2020. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy balesetem 2 autónak nekimentem a szembesávban mert megcsúsztam, a 2 vel mögöttem lévő becsúszott az árokba

Rendőrök pont arra jártak, megkérdezték ès megnézték, hogy mindenki egyben van-e és szóltak, hogy az árokba csúszott fickónak ne adjak betétlapot, mert nem téli gumija van - +5 fok volt

2020. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!