Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes olyan autót venni...

Érdemes olyan autót venni amiből nincs sok az utakon, de jó?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Jó autót mindig érdemes venni.
2020. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van szervíz, és alkatrész utánpótlás, akkor igen.
2020. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, pl mazda. relative keveset latok es nagyon megbizhato.
2020. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy a mazda az úgy am blok ritka.


Akkor nem az én kérdésem ez.


Egyébként azt kell figyelembe venni, hogy valóban ritka autóhoz, nem nagyon lesz bontott alkatrész, és az új is drágább, esetleg kicsit tovább tart beszerezni. Ha a technika is különleges benne, akkor kevesen értenek hozzá. Kajtatni kell megbízható és hozzáértő szerelő után.


Ettől függetlenül én ritka autót vettem, és egyáltalán nem bántam meg.

2020. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol ritka a mazda? Max taktazsadányban. Nyilván létezik belőle ritka modell, de az mindenből van. Kimész az autópályára semennyivel nincs kevesebb mazda, mint bármilyen más márkájú autó ami szokványos. Nagyobb városokról ne is beszéljünk.
2020. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tömegautóm van, de olyan motortípussal, ami nagyon ritka. Autósboltban mikor mondom, hogy mihez kellene, szinte mindig rendszeresen kapom a megjegyzést, hogy nem is hallottak még ilyenről, de jé, tényleg hozza a katalógus is... Na meg általában minden apróság is csak rendelésre van hozzá, akár hetekig tartó várakozással. Ha ez nem zavar, akkor érdemes.
2020. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Milyen autód van, ha nem titok?

Mert nekem pont fordítva van. Egy széles körben használt hajtáslánc, egy ritka kasztniban. Így nekem pont fordítva van. Ha karosszéria, beltér, egyéb típusspecifikus dolog kell az két-három nap, ha valami ami több típusban is van, az másnapra van mindig. (mondjuk ez messze nem heteket jelent)


#4

2020. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Alkatrészt internetről be lehet már mindenhez szerezni.
2020. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általánosságban óva intenélek. Több autó több alkatrész, több szakértelem, olcsóságot és rugalmasságot jelent.

De ha utánanézel az autónak részletesen. Belenézel gyakori hibáikba és javításukba pontosabb képet kapsz. Továbbá a konkrét autótól is függ meg hogy eddig hogy volt használva. Addig meg csak általánosságban dumálunk.

2020. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!