Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni egy 22eves fiatal srácnak?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kijelenteni hogy nem könnyen szereztem a pénzem. Minden egyes forintért megdolgoztam és gyűjtögettem tőbb mint 1 évig!

Szóval a kérdés igazából az hogy 1,6 millióért kp ba milyen autót lenne érdemes vennem ami jól néz ki és lehetőleg elég vagány is? Ennyiből gondolkodtam egy 2005évjáratú 525d e60 bmw re vagy esetleg ti milyen ajánlanátok? Persze van tartalék pénzem is az átirás biztosítás és váratlan hiba esetére is. 21vagyok és férfi.



Válaszokat előre is köszi


2020. jan. 10. 16:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Kérem szépen az irritáló értelmetlen bántalmazott jellegű kommenteket hanyagoljuk. Nem azért írtam ki mert van éppen szabad 2 óram hanem mert érdekel a kérdés! Gondolj csak bele lehet nem veletnül érdekelne az intelligensebb réteg véleménye.
2020. jan. 10. 17:15
 12/28 A kérdező kommentje:
Egyébként 21 vagyok. 2honap múlva leszek 22.(elnezest kérek ha pontotlan voltam)
2020. jan. 10. 17:16
 13/28 anonim ***** válasza:
Hello, nem tudom, hogy vagy vele, de pl a Peugeot márkára nem gondoltál esetleg? Mert én pl szívből ajánlanám a 207-es típust, természetesen benzin motorral. Nem olyan megbizhatatlan márka, mint egyesek beállítják. Nekem is ilyen van, 1.4-es, mindössze 75 lovas, de nekem bőven elég. Van belőle 90 lovas is, ebből az 1.4-esbol. Az össze szerelési minősége is meglepően jó. S fiatalos dizájn. Az enyém a legalapabb 207-es, Urban felszereltseg, de gyakorlatilag minden benne van, ami egy modern autóban kell lennie. Nyáron full telerakva 4-en barátokkal lementünk vele Pulaba. S vissza. Klíma szinte végig ment, s csont nélkül teljesítette az utat. Elektronikailag sem az a "xar francia", egyszóval bevált. Egy ügyvéd nőnek is ugyanilyenje van a környéken, szintén elégedetten használja immáron 12 éve. De ha "Pözso"-t nem, akkor esetleg tudom ajánlani az újabb generációs Ford Fiesta-t, 1.25-os, 82 lovas, 2009-tol. Vagy kettes Fabia, D Corsa, Mitsubishi Colt, 2005-tol mind frankó választás lehet...
2020. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Tudom, nem mindenki kedveli a kis autókat, akkor pl Toyota Auris, nagyon szépeket kapni már 1.6 millióért. Vagy pl kettes Focus, de abból az 1.6-os 100 lovasat, mert szinte ugyanannyit fogyaszt, mint az 1.4-es, 80 lovas, de sokkal jobban megy.
2020. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Hiába javasoltok itt a Bmw helyett Audit vagy Mercit, azt is meg lehet szopni ennyi pénzért.

Akkor már sokall inkább egy Peugeot, azt biztosabb hogy nem hajtották szét.

2020. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem a kocsidtól leszel vagány, hanem attól ha kisgrófót veretsz benne, meg leborotválod mellé a mellkasod.


XAR BMW!

2020. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nímetbül valami fosprüttyentőt?
2020. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%
Golf V GTI mondjuk, Astra G coupe Turbo, Octavia RS stb. De ilyen E60 meg hasonló pénztemetőket hanyagolnám
2020. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
valami fosprüttyentőt javaslok, például IV golf, passat, bora, audi, bmw e39
2020. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
bélyemvét a legnagyoibbat amire fussa
2020. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!