Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni egy 22eves fiatal srácnak?

Figyelt kérdés

Először is szeretném kijelenteni hogy nem könnyen szereztem a pénzem. Minden egyes forintért megdolgoztam és gyűjtögettem tőbb mint 1 évig!

Szóval a kérdés igazából az hogy 1,6 millióért kp ba milyen autót lenne érdemes vennem ami jól néz ki és lehetőleg elég vagány is? Ennyiből gondolkodtam egy 2005évjáratú 525d e60 bmw re vagy esetleg ti milyen ajánlanátok? Persze van tartalék pénzem is az átirás biztosítás és váratlan hiba esetére is. 21vagyok és férfi.



Válaszokat előre is köszi


2020. jan. 10. 16:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Fax alakút.
2020. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

Most vegyél olyan autót amit igazán szeretnél. Később többnyire racionális érvek alapján kell autót nézni (család, munka stb miatt), és akkor már nem igazán lesz lehetőséged kizárólag a saját feltételeid szerint autót venni.

Mérd fel hogy milyenek az adott típushoz az alkatrész árak, népítéleten látod miket ír a többi tulaj.

Én lehet hogy clio vagy swift sportot néznék, vagy valami hasonló autót.

2020. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

1,6 millióból te milyen E60 5-öst szeretnél? Csak mert a legkotlább szar is 1,3 millió, amivel 15 ször megkerülték a földet. 1,6 millióból ne 1,6 milliós kocsit akarj. Pláne ne 1,6 milliós 5-ös BMW-t.


Ennyi pénzért nem ajánlanék 5-ös BMW-t. Pláne, hogy te magad írtad, hogy nehezen szerzed a pénzed. Nem tudom az mit takar, de havi 140 nettóból ne ilyet vegyél.

2020. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Bélyemvet de én inkább a 7est ajánlom vagy az ányolcas ódit vagy az S mercèdeszt. Ezektől leszel sukár csávó.

Nekem is 24 éves béjjemvé van, 7es. Enyém az összes gádzsi a faluban

2020. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Igen,persze egyből BMW sok lóerővel,hátsó kerékhajtással. Pláne ha most raktad le a jogsit.. :D Először tanulj meg vezetni. Mert ha közben összerogyasztod a BMW-t saját akár más hibájából, sírni-ríni fogsz.. Nem elég megvenni,fenn is kell tudni tartani a kocsit,és mellette még élni is kell. A csajozás után a gyerek nem a kocsidra fog hasonlítani,hanem rád és a csajra. :D
2020. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Jó, azér egy 15 éves 525-t ne gondoljunk többnek, mint ami. Hátsó kerék meg sok lóerő? A maga 170 lóerejével? Marha sok tényleg :D.


Teljesen átlagos autó ilyen szempontból. Aki ezt eldobja, az ugyanúgy el fogja dobni a százpár lóerős tökömtudja Ford Focust.

2020. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
BMW-t vegyél.
2020. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

26-os vagyok. Valakinek a szívébe tiportam látom :D

Sok lóerő az nem 170-nél kezdődik egy 15 éves kotlák dízel béemvével :). Tekintve, hogy szériaautókat gyártanak 7-8-900 lóerővel. Még a nem szupersport kategóriában is vannak már 600 lóerős autók. Na az sok.

A 170 gyakorlatilag ma egy óvatos átlag. Semmi kimagasló. Ennyit tud egy mai Mondeo. Vagy egy Superb. Vagy bármi. Akkor ne hüledezzünk, hogy atyaééég majd eldobja a 18 éves Gyurika a 170 lovas ötös béemvét. Lehet el fogja. De nem azért mert akkora lóerő van, hogy nem bírsz vele.


Amúgy meg nem azért nem ajánlanám, mert túl erős (Leírni is vicces). Hanem mert csődbe fogja vinni a gyereket :D

2020. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!