Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra-H 1.7 CDTI menet...

Opel Astra-H 1.7 CDTI menet közben a műszerfal elsötétül, majd újra minden normális lesz. Hol lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ilyet eddig csak sci-fi filmekben láttam, amikor az UFO-k jöttek :) Olyan volt, mintha a teljes elektromosság elszállt volna, majd visszajött, és ez többször megismétlődött. Ehhez köthető, hogy rá egy nappal próbáltam indítani és újra minden elsötétült, majd egy ideig meg se mukkant, mintha nem lenne benne akkumulátor. Egy kis szünet után viszont mintha mi sem történt volna, normálisan elindult. Valakinek van ötlete, hogy hol keressem a hibát? Köszi előre is.

2020. jan. 10. 19:34
 1/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Kontakt hiba... Bárhol....
2020. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha kontakthibás lenne az IPC. Én kivenném megnézném, megmozgatnám a csatlakozóját. Lehet hogy csak ennyi a gond.
2020. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld az akkut és a vezetékeket átnézni, főleg a test kábelt mindenütt hogy jól vannak-e rögzítve.
2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is kontakthibára gyanakodtam, csak azt nem tudtam, hogy hol kezdjem a keresést. Az IPC-t hol keressem? Nehéz hozzáférni?
2020. jan. 11. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
IPC az orrod előtt van. IPC = Instrument Panel Cluster, azaz magyarul műszeregység.
2020. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!