Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 159-es Alfa Romeo-t (sedan)...

159-es Alfa Romeo-t (sedan) mennyi az az összeg, ami felett érdemes megvenni, és normálisabb állapotban vannak?

Figyelt kérdés

2.2 JTS vagy 2.4 JTD-re gondoltam.

Sajnos az 1750-es turbo-benzinre nem tudok gyűjteni 3 millió pluszt :(


2020. jan. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát aki rendben tartotta biztos, hogy nem fogja olcsón eladni természetesen figyelembe véve a kocsi jelenlegi piaci értékét. Ettől függetlenül adhatja olcsóbban, mert éppen a tulajdonos megszorult anyagilag és szüksége van a pénzre. Szóval ezt ki kell fogni, át kell nézetni és ennek függvényében kell a pénzt kiadni érte.

Ha van rá lehetőség akkor a kereskedőt kerülném és inkább magánszeméllyel venném fel a kapcsolatot.

2020. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
2 millió
2020. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én a sajátomat 3,5 - 4 millióra értékelem, vagyis ez lenne a legolcsóbb ár, amiért eladnám. Ismerem, újként vettem, vigyáztam rá, Bécsben volt csak szervizeltetve, utángyártott dolgokat soha nem rakattam bele. Persze nem adnám el, csak leírtam, hogy mennyire tartom.

Egyébként 2.4 Jtdm Q4, 2010-es 146 658 km-el.

2020. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3,5-4 millió körül már TBi van, 159-es benzines sedan már 800 körül is van, megy le az ára, főleg a benzinesnek, főleg most és főleg a sedan-nak. Alfás csopiban szerintem egész jót tudsz venni 1,5 körül.


Én enyémet 1,4-ért vettem kereskedésből, hát van vele gond, kicsit átbasztak vele, egyáltalán nem volt leinformálva, kicsit hülye voltam, de csopiba szerintem alfa szerelmesek, megbízhatóbbak, ki lehet jót fogni.

2020. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!