Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 milyen kocsi?

Peugeot 207 milyen kocsi?

Figyelt kérdés
Kisebb kocsi után nézelődők, 10 év körüli lenne jó. A Peugeot 207 tetszett meg, a konkurenseknél jóval olcsóbb, de ennek ellenére kényelmesek, kategóriájában még csendesnek is mondják. Néztem YouTube-on videót róla, 130-140-nél se ordított a motorja. 1.4-es benzin motorral venném, de fogalmam sincs melyik a legjobb. Max 1.3 millió a keret. Minél jobb állapotban legyen, ez a cél.
2020. jan. 12. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy trágya az az autó.
2020. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyan úgy átkell nézni mint a többit és ha olyannak találod akkor meglehet venni. Az 1. válaszolónak meg életében nem volt ilyen.
2020. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1.3 milláért már autót is tudsz venni.
2020. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, de fejtsd ki miért trágya.
2020. jan. 13. 01:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Hello kedves kérdező, én kifejteném, hogy szerintem miért NEM "trágya", az xar, fhos, stb. Nekem pontosan ez a típus van, 2007-es év végi, 1.4-es 75 lovas benzines. 8V-S, ebből az 1.4-esből van 16V-s, ami 90 lóerős. 4 éve van meg, ezalatt semmi probléma nem volt vele. Motor és elektronika bontatlan, hibakód mentes az autó, 9 éves korában volt egy akksi csere, egy klíma tisztítás és feltöltés, meg a kötelező vezérlés és generátor szíj csere. Szerintem jó páran még abból indulnak ki, hogy a francia autóknak tényleg volt egy "vész-korszaka", lásd 90-es évek vége és a 2000-es évek első fele. Akkor tényleg kétes megbízhatóságú és minőségű autók hagyták el a gyártósorokat mindhárom márka esetében, olyan típusokat érdemes megemlíteni itt, mint pl az első generációs 307-esek, akkor a 407, 607 típusok, kettes Mégane, első és második generációs Laguna, vagy a Citroen C4, C5. De 2005/06 óta a "Pözsó" is összeszedte magát és egyre jobb, megbízhatóbb, minőségibb autókat gyártanak azóta, ennek a minőségi fejlődésnek az első modellje volt pl a 207-es. Az elődjéhez, a 206-oshoz képest jóval minőségibb, megbízhatóbb típus lett, elég ha csak a hátsó fútómű probléma megszüntetést (hátsó híd)említjük, ami a 206-osok jellemző típus hibája, vagy a "kotvány" váltó. Pl a Winkler Robi amikor Mallorcán tesztelte az "új" 207-est, az elsők között említette, hogy egész jó váltója van. Ha nem is egy japán precizitású váltó és váltómű, de sok francia autó váltójához képest egészen jól kapcsolható. Mindezek után szerintem próbálj minél kevesebb futású, minél kevesebb elektronikával, extrával ellátott 207-est keresni, mert ami nincs beépítve, az nem is romolhat el. S már a legalapabb 207-esekben is alapáron van manuális klíma, 4 légzsák, elektromos ablak, tükör, abs miegymás. Nekem is a legalapabb, Urban felszereltségű van 75 lovas, 8V-s 1.4-es. Sok sikert a vásárláshoz, akár e 8valóban megbízható) típus, akár egy másik márka mellett döntesz!
2020. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ui meg gondold csak végig, a világ második legrégibb alapítású (az első az Opel, amit szintén tudnék ajánlani, pl D Corsa, bemutaták 2006-ban) autógyártója, ha valóban és sorozatosan xar autókat gyártana, senki vagy alig vennék a "termékeiket" és így szép lassan csődbe menne. Szerintem ezt nem ismerte fel az egyébként patinás múltú Rover gyár, s már a BMW segítsége sem menthette meg a csődtől.
2020. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
UI 2.: különben, kedves kérdező, ha valóban érdekel és kora tavaszig tudsz várni, én akkor eladom és esetleg privátban írhatsz, így kapcsolatban maradhatunk, mert tényleg nem azért mert gond van vele, de 4 év után én szeretnék egy fiatalabb, erősebb autót venni. De mondom, vagyis inkább írom, hogy ez a 75 lóerő bőven elég nekem, valszeg neked is az lesz, nyáron 4 emberrel, teli csomagokkal, klíma végig ment lementünk vele a horvátországi Pulába. Csont nélkül bírta. Ha nem lenne elég, a gyártó bele sem rakta volna, azért ők sem hülyék...
2020. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont tegnap este néztem azt a Winkleres videót, majdnem bele rongyoltak a buszba. :D
2020. jan. 13. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Skoda Fabiat vegyél, ezt a szutykot meg felejtsd el
2020. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehát kérdező, arról nem a kocsi tehet, hanem, hogy a Winkler nyomta neki, mint az állat. De a többiektől kérdezem: akkor most konkrétan ezzel a típussal van bajotok vagy magával az egész márkával, vagy a többi francia gyártóval is, Citroen, Renault? Mert ezt jó lenne tisztázni.
2020. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!