Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 207 milyen kocsi?

Peugeot 207 milyen kocsi?

Figyelt kérdés
Kisebb kocsi után nézelődők, 10 év körüli lenne jó. A Peugeot 207 tetszett meg, a konkurenseknél jóval olcsóbb, de ennek ellenére kényelmesek, kategóriájában még csendesnek is mondják. Néztem YouTube-on videót róla, 130-140-nél se ordított a motorja. 1.4-es benzin motorral venném, de fogalmam sincs melyik a legjobb. Max 1.3 millió a keret. Minél jobb állapotban legyen, ez a cél.
2020. jan. 12. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagy egy kis japó benyás (japán benzines) is jó lehet. A franciákkal tényleg vigyázni kell, méghozzá 2 dologra: 1. a kotvány elektronikai rendszer (amikor már sokadjára égnek ki az izzók és mindig más, az piszkosul idegesítő tud lenni), 2. egyes modellekben a fhos váltó. Lehet, hogy nekem pont szerencsém volt, de többet én sem fogok kísérletezni velük, az ká élet...
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, flejtsd el amit az előző pontban írtam, több szerelő szerint is ez egy teljesen jó és megbízható modell. Az ilyen tudatlan "nídermüller" fajtájú véglényeket feletsd el, mint az egyes és kilences válaszoló, de tüstént, ha-ha!
2020. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első, te vagy a trágya, egy csőlátású fócwágenes bharom.
2021. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!