Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a csőbehúzás a 3,6...

Hol van a csőbehúzás a 3,6 milliós 7 év garanciás 84 lóerős 1,25-ös motorú KIA RIO-nál?

Figyelt kérdés

Ez az autó egyszerűen túl olcsó ilyen paraméterekkel és garanciával:


[link]


Fel teszem a kérdés, hoyg van ebben az átverés?



2020. jan. 19. 08:00
1 2
 1/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
82%
Sehol, ez ennyi
2020. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy városi kisautó alapáron, alapfelszereltséggel, alapfényezéssel, kis motorral. Mennyinek kellene lennie az árának?! Kb a Suzuki Swift, vagy Hyundai i20 konkurenciája. Azoknál pedig még drágább is.
2020. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A KIA már nagyon régen 7 év garanciával adja az únj autóit.

A garancia a meghibásodásokra érvényres, kopó alkatrészekre nem.

Tehát ha szétégeted a kuplungot nem cserelik garanciával, az egyrészt kopó alkatrész, másrészt helytelen használat következménye.

Ez nem csőbe húzás, a KIA megbízható autókat gyárt, ez a 7 év garancia alapja.

Az árnál se a full fapados vedd alapul, 4,5-5 millió lesz az mire fel extrázod..

Vagy marad a fapados, ami évek múltán kb eladhatatlan lesz

2020. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a csőbehúzás, hogy 7 évig hozzájuk kell hordanod a kocsit márkaszervízbe, és az összes kopó dolgot náluk a legdrágább megvenni, különben ugrott a garancia


A legtöbb autón 7 éves korukig nem igazán szoktak meghibásodni dolgok, maximum nagyon minimálisan, főleg amik már egy ideje gyártásban vannak kiforrott technikával.


Egy féktárcsa csere kijön mondjuk 20-30 ezer ft-ból okosba, és ugyanolyan jó lesz, mint a márkaszervíz 120 ezres fékcseréje. Az olajcsere is kijön otthon pár ezer ft-ból, a márkaszervíz 50 ezrével szemben, fél órás műveletről van szó.

2020. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott a csőbehúzás, hogy kapsz egy új, de fapad delux autót. Ha ez számít. Nulla a felszereltsége gyakorlatilag.

Na meg ahogy előttem írták, garancia addig van, amíg a márkaszervízbe hordod, ott meg vastagabban fog a toll mint egy normális, számlás szerelőnél.

2020. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Így ahogy irják, a garancivál kitörölheted a ...

Elvittem én is az autómat az 1. szervizre, és majdnem elszédültem, olyan árat számoltak fel egy olajcseréért hogy soha többet nem vittem sehová.

2020. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Először is a nevében!

Aztán mint írták, a garanciális szervizelésben.

2020. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os, milyen kocsit milyen szervízbe vittél, hogy kijöttek a szemeid? Persze kocsi függő, nekünk márkaszervízben Corollára kb 30E ft az olajcsere.
2020. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a 6-os vagyok, de az elég baráti ár. Nekem új Astrára egy köztes olajcsere volt bő 40e, "kedvezménnyel". Az első éves szerviz annyival volt több, hogy volt "ellenőrzés" is, ami a számlán egy tizenpárezer forintos tétel + áfa volt. Végig az autó mellett álltam, ez abból állt, hogy ránéztek az autóra. Most lesz két éves szervizem. Állítólag 80-100eFt-ra kell készülni. Ennél az olajcsere és ránézésen túl lesz egy fékfolyadék csere, egy üzemanyagszűrő, légszűrő és pollenszűrő csere is.
2020. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 akkor erre a komoly munkára kinyithatod rendesen a pénzárcádat
2020. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!