Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a csőbehúzás a 3,6...

Hol van a csőbehúzás a 3,6 milliós 7 év garanciás 84 lóerős 1,25-ös motorú KIA RIO-nál?

Figyelt kérdés

Ez az autó egyszerűen túl olcsó ilyen paraméterekkel és garanciával:


[link]


Fel teszem a kérdés, hoyg van ebben az átverés?



2020. jan. 19. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kérdés a 7 éves garanciára vonatkozott, nem arra, hogy mennyiért szervizelik egy márkaszervizben az autót :-)

Nyilván, aki nem márkaszervizbe viszi, az bukja a garanciát, de alapvetően a 7 évet azért vállalják, mert úgy gondolják, motorikusan nem lesznek bajok az autóval.

Az már a tulajdonos döntése, hol szervizeltet, ha vállalkozó az illető, lehet a felár sem érdekli, leírja az adóból, magánszemély esetében meg hoz valamilyen döntést...

Azért van abban valami, hogy sok márka 3, 5 évnél nem vállal több garanciát, pedig a szerviz nekik is a legnagyobb üzlet... amíg nem költséges alkatrészeket kell garanciában cserélni.

Belövik tehát a garancia időt a komolyabb javítások szükségessége elé, nem csak idő, de kilométer korlátot is megadva

2020. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ott a csobehuzas hogy nem lehet sehol megvenni. En osszeallitottam a konfiguratorban egy KIA-t elvittem a viszonteladohoz "hat ilyenunk nincsen".


Nem ertem, nem az lett volna a dolguk hogy BESZEREZZEK??

2020. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!